عزم راسخ دانشگاهیان در ترویج آموزه ها و شریعت محمدی (ص)

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۷ کد : ۲۵۰۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۸۴
دانشگاهیان علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، اقدام موهن نشریه شارلی ابدو در توهین به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) را محکوم کردند.
عزم راسخ دانشگاهیان در ترویج آموزه ها و شریعت محمدی (ص)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، در پی انتشار بی حرمتی به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و صدور بیانیه‌ای توسط رهبر معظم انقلاب که به شرح ذیل می‌باشد:
بسمه‌تعالی
گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه‌ی فرانسوی در اهانت به چهر‌ه‌ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ی مسلمانان را آشکار ساخت. بهانه‌ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است. سیاستهای عمیقاً ضدّ اسلامیِ صهیونیست‌ها و دولتهای استکباری عامل این‌گونه حرکتهای دشمنانه است که هر چند یکبار بُروز می‌یابد. این حرکت در این برهه‌ی زمانی میتواند، نیز به انگیزه‌ی منصرف کردن ذهن ملّتها و دولتهای غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند. ملّتهای مسلمان بویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.
والله غالب علی امره
سیّدعلی خامنه‌ای
هیات رییسه، مدیران، استادان، کارکنان و  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن محکوم کردن این اقدام توهین آمیز روزنامه فرانسوی، عزم خود را در ترویج آموزه ها و شریعت محمدی (ص) و اعتلای مبانی اسلام اعلام کردند و افزودند: درخشش خورشید درخشان سیره نبوی با این رفتارهای ضد ارزشی کم نمیشود و انسانهای شریف و دلهای پاک بیشتر متوجه این نور عالم تاب خواهند شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


نظر شما :