دکتر آقامیری: توسعه و گسترش ضابطه مند علوم پزشکی در سطح استان

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۱ کد : ۲۵۰۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۴۰
صبح امروز ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور در جلسه هفتگی هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از ساختمان پارک علم و فناوری نیز بازدید کرد.
دکتر آقامیری: توسعه و گسترش ضابطه مند علوم پزشکی در سطح استان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز دکتر سیدمحمودرضا آقامیری با حضور در هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن تشکر از مدیریت جدید در پیشبرد امور دانشگاه، از ساختمان پارک علم و فناوری نیز بازدید کرد.
در ابتدای این جلسه که با پخش کلیپی از بیانات رهبرمعظم انقلاب آغاز شد، دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گزارش مبسوطی از اقدامات دو ماهه بعد از انتصاب و برنامه عملیاتی پنج ساله دانشگاه ارائه داد که مورد توجه دکتر آقامیری قرار گرفت.
دکتر آقامیری ضمن تاکید و تایید برنامه مدون شده توسط دکتر خوشدل، بر اهمیت ماموریت این دانشگاه و پیاده سازی طرح شبکه علوم سلامت در سطح استان تهران تاکید کرد و خاطر نشان کرد: رشته های پزشکی به دلیل ارتباط مستقیمی که با جان مردم دارند از اهمیت خاصی برخوردارند و باید مراقب باشیم تا افراد باصلاحیت در این جایگاه قرار بگیرند. همچنین بر اساس نیاز و ضابطه های مشخص شده نسبت به توسعه و گسترش علوم پزشکی در سطح استان اقدام گردد.

وی ضمن تائید پیشنهاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای ایجاد یک پردیس جامع و در تراز جمهوری اسلامی، بر برنامه ریزی مناسب در این راستا تاکیید کرد.
در ادامه این جلسه معاونان مواردی را بیان کردند.  در پایان نیز از بخشهای مختلف ساختمان پارک علم و فناوری که در مجاورت ساختمان ستادی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران قرار دارد بازدید کردند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۱ )

نظر شما :