تاسیس کانون دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران کلید خورد

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۹ کد : ۲۵۰۵ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۲۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، از تاسیس و راه اندازی کانون دانش آموختگان و افزایش مهارت نیروی انسانی به عنوان یکی از اولویتهای این دانشگاه خبر داد.
تاسیس کانون دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران کلید خورد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از راه اندازی کانون فارغ التحصیلان در سال تحصیلی جدید و افزایش مهارت نیروی انسانی به عنوان یکی از اولویتهای این دانشگاه خبر داد.
وی گفت: این کانون با هدف ایجاد تعامل سازنده فارغ التحصیلان با دانشگاه خودشان و هم افزایی بیشتر در سایه مهارت آموزی در دوران تحصیل تشکیل خواهد شد و امید است با همراهی همه دانشجویان تاسیس کارگروه های تخصصی در این کانون و برگزاری دوره های مهارتی در حوزه سلامت آغاز گردد. 
دکتر خوشدل اظهار کرد: با توجه به سیاست های راهبردی اتخاذ شده در سال تحصیلی جدید تلاش خواهیم نمود تا زمینه حضور دانشجویان در امور آموزشی و پژوهشی را فراهم آورده تا شاهد تحولی فراگیر در امور دانشجویی باشیم. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تصریح کرد: دوران دانشجویی دوران شکوفایی استعدادهاست و این کانون می تواند مرکز خلاقیت و نوآوری و تجاری سازی ایده های جدید در عرصه های مختلف کسب و کارهای مرتبط با حوزه سلامت باشد.


بر اساس این گزارش روز گذشته، نخستین جلسه دانشجویان در این زمینه با دکتر مالکی، مدیر گروه رشته کسب و کار دانشکده علوم و فناوری های نوین برگزار و طی این جلسه مقرر گردید با همکاری این گروه و دانشجویان علاقمند اساسنامه و برنامه راهبردی این کانون آماده گردد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران کانون دانش آموختگان و افزایش مهارت نیروی انسانی دکتر علیرضا خوشدل


( ۲ )

نظر شما :