آیین استقبال از دانشجویان جدید الورود برگزار شد

۲۹ آبان ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۹ کد : ۲۷۳۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۴۵
به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، آیین استقبال از نودانشجویان به صورت پخش زنده در صفحه روابط عمومی برگزار شد.
آیین استقبال از دانشجویان جدید الورود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز و به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود به صورت پخش زنده از صفحه رسمی روابط عمومی با حضور معاونان برگزار شد.

در این مراسم دکتر میرمسعود فاطمی، معاون دانشجویی فرهنگی ضمن خوشامدگویی به دانشجویان نوورود و تشریح حوزه فرهنگی دانشجویی، پیام دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را برای دانشجویان قرائت کرد.

دکتر فاطمی از دانشجویان خواست تا علاوه بر تحصیل علم، تهذیب نفس را نیز به منظور رشد و شکوفایی علمی سرلوحه کارها قرار دهند.

در ادامه دکتر غلامرضا حسن زاده، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی نیز ضمن خوشامدگویی به دانشجویان در خصوص حوزه آموزش و مسائل پیرامون آن توضیح داد و گفت: هدف دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران حل مشکلات جامعه و مسئله محور بودن است.

در پایان این برنامه نیز دکتر فرشاد هاشمیان، معاون پژوهش و فناوری ضمن خوشامدگویی به دانشجویان جدید در خصوص حوزه تحت سرپرستی خود توضیحاتی ارائه داد و گفت: تلاش هر کدام از شما و هر یک از افراد در جای خود سبب پیشرفت و پیشبرد اهداف کشور خواهد شد و این روحیه تلاش و انگیزه را باید در خود حفظ کنید.

خاطر نشان می شود دانشجویان می توانند سوالات و مشکلات خود را به دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی ارسال کنند تا در مراسم 16 آذر در جلسه پرسش و پاسخ که با حضور مسولان برگزار می شود پاسخ داده شود.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۶ )

نظر شما :