پیام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

۰۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۶ کد : ۲۷۵۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۱۳
محمد شکیبا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی صادر کرد.
پیام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، محمد شکیبا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی صادر کرد.

متن پیام به شریح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

هرجا وظیفه‌ای باشد، انسان بسیجی در میدان آن وظیفه، حاضر است"
                                      امام خامنه ای مدظله

اسلام،نسخه‌ی نجات بخش بشریت و کارخانه انسان سازی است و بسیج بعنوان یکی از شاخه های این درخت تنومند، کاتالیزریست که باعث افزایش سرعت فرایند انسان سازی میشود و اثبات این مدعا فضای حاکم در بسیج است و لذا حضور بیشتر افراد در بسیج، تحقق تمدن نوین اسلامی که از آرمانهای انقلاب اسلامی می باشد را سرعت می بخشد.

تحولات جامعه اسلامی ایران و دستاوردهای انقلاب اسلامی نتیجه تفکر عاقلانه و روحیات متقن بسیج است که اگر در تمام سطوح جامعه جاری و ساری شود حقیقتا موانع و مشکلات برطرف خواهد شد و باعث شتاب بیشتر کشور در عرصه های گوناگون از جمله علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... خواهد شد .

درخشش جوانان بسیجی در عرصه های مختلف ،حسن نیتشان در قبال حل مسائل روز جامعه و دغدغه مند بودنشان را بارها و بارها اثبات کرده و هرکجا که بسیجیان و یا افرادی با تفکر بسیجی و انقلابی صحنه گردان میدان شدند، موجب سرافرازی ملت و کشور شده و به همین سبب گسترش هرچه بیشتر فرهنگ بسیجی در سطح جامعه باعث حل سریعتر مسائل خواهد شد و البته خدارو شاکریم که هر روزه این فرهنگ و تفکر، در حال توسعه و پیشرفت است.

امروز حضور خستگی ناپذیر بسیجیان مومن و انقلابی در خط مقدم مبارزه با کرونا در کنار کادر درمان نشان از نگاه هوشمندانه و وظیفه شناسی آنهاست که نمیتوان منکر این حضور فعالانه در کف جامعه و در مواجهه مستقیم با موانع پر مخاطره شد و این توفیقی است که نصیب جامعه بزرگ و بصیر بسیج شده.

اینجانب هفته بسیج را به همه بسیجیان سلحشور و همیشه حاضر در صحنه خصوصا بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تبریک و تهنیت عرض نموده و قدردان تمام زحمات خالصانه شما هستم و امیدوارم بعنوان یک بسیجی آنچه که در توان داریم در راه رضای خدا به کار گیریم.

   بسیجی محمد شکیبا 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی‌ تهران

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مسول بسیج دانشجویی


( ۱ )

نظر شما :