دکتر خوشدل در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر:

۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۴ کد : ۲۹۸۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۱۸
ظرفیت مناسب علمی، تحقیقاتی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران
دکتر خوشدل در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر با اشاره به ظرفیت مناسب علمی و تحقیقاتی این دانشگاه از پژوهشگران خواست تا در ارتقای زیرساختهای پژوهشی یاریگر مسولان باشند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز و با حضور دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر غلامرضا حسن زاده، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر فرشاد هاشمیان، معاون پژوهش و فناوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر رسولی، معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر علی حبیبی، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی، حجت الاسلام و المسلمین سعید کرمی، نماینده نهاد مقام معظم رهبری، دکتر امینی، دکتر نیلوفری و دکتر فاطمی، مشاوران ریاست، حسین حسین زاده، مدیر کل حراست و دکتر نقی پور، مدیر کل پژوهش از پژوهشگران برتر به صورت حضوری و آنلاین تقدیر شد.
دکتر خوشدل در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان حضوری و برخط گفت: سرآمدی در حوزه پژوهش در روزهای سختی که کشور ما در خصوص تامین منابع مالی دچار مشکلاتی است، زحمت مضاعفی را می طلبد و بی شک ارزشمندتر نیز می باشد.
وی در ادامه اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دارای امکانات و ظرفیت بسیار بزرگی در امور تحقیقاتی و آزمایشگاهی می باشد که شاید کمترین دانشگاهی از آن بهره مند باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بر حضور ارزشمند پژوهشگران در دانشگاه تاکید کرد و گفت: شما استادان فرهیخته که سرآمد علم و پژوهش در دانشگاه هستید می توانید با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در توسعه زیرساخت های پژوهشی یاری رسانید.
دکتر خوشدل در پایان اظهار کرد: استادان محقق می توانند با برنامه ریزی و بهره مندی مناسب از ظرفیت کمیته تحقیقات دانشجویی و ایجاد اتصال عناصر مختلف باعث رشد، شکوفایی و نقش آفرینی دانشجویان شوند.
در پایان این جلسه از کلیه پژوهشگران برتر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران پژوهشگران برتر دکتر علیرضا خوشدل


( ۱ )

نظر شما :