دکتر هاشمیان:

ارتباط مستقیم پژوهش با بهبود کیفیت زندگی

۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۸ کد : ۲۹۸۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۰۹
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در مراسم تقدیر بر اثر ماندگار پژوهش بویژه در حوزه پزشکی تاکید کرد.
ارتباط مستقیم پژوهش با بهبود کیفیت زندگی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز و با حضور دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر غلامرضا حسن زاده، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر فرشاد هاشمیان، معاون پژوهش و فناوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر رسولی، معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر علی حبیبی، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی، حجت الاسلام و المسلمین سعید کرمی، نماینده نهاد مقام معظم رهبری، دکتر امینی، دکتر نیلوفری و دکتر فاطمی، مشاوران ریاست، حسین حسین زاده، مدیر کل حراست و دکتر نقی پور، مدیر کل پژوهش از پژوهشگران برتر به صورت حضوری و برخط تقدیر شد.
دکتر هاشمیان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه پژوهشگران گفت: کار کردن در شرایط فعلی اقتضائات خود را دارد و شاید به همین دلیل سختی ها و پیچ و خم های فعلی باعث شیرینی بیشتر توفیقات کسب شده می گردد.
وی افزود: با تمام شرایط موجود آنچه که از اهمیت بیشتری برخوردار است ماندگاری اثری پاک و پایدار در جامعه است چرا که هیچ دوره ای با آرامش و آسایش مطلق در تاریخ ثبت نشده است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ادامه تصریح کرد: جنس تحقیق و پژوهش متفاوت است و در حیطه علوم پزشکی نیز باعث کاهش آلام و بهبود کیفیت زندگی بشری می شود. کاهش آلام همنوع اثر بزرگی است و امیدواریم آیندگان به نیکی از این خدمات یاد کنند.
وی اظهار کرد: پس از بررسی پرونده های اعضای هیات علمی معرفی شده  از سوی دانشکده ها و ارزیابی و امتیاز دهی دقیق متقاضیان توسط کمیته علمی در حوزه معاونت پژوهشی از هر گروه آموزشی یک نفر به عنوان پژوهشگر برتر با دریافت بالاترین امتیاز انتخاب شدند.
دکتر هاشمیان در خصوص انتخاب دانشجویان برتر نیز تصریح کرد: در بخش مقالات دانشجوئی با توجه به درنظر گرفتن سهولت یا دشواری چاپ مقالات علمی در هر رشته-گرایش، کتب، آزمون های علوم پایه، دستیاری، پره انترنی، رزیدنت و پیش کارورزی، از میان دانشجویان معرفی شده واجد شرایط تعدادی برگزیده شدند.
در پایان این مراسم از کلیه پژوهشگران برتر با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران پژوهشگران برتر معاون پژوهش و فناوری دکتر فرشاد هاشمیان


( ۱ )

نظر شما :