برگزاری دوره معرفت افزایی "اخلاق پزشکی" در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۹ کد : ۳۱۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۶۷

 

دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران  با اعلام استقبال بسیار  پر شور استادان هیئت علمی دانشگاه از طرح ضیافت اندیشه استادان در تابستان 97، از برگزاری دوره معرفت افزایی با عنوان اخلاق پزشکی(استثنائاً جایگزین نشست هم اندیشی استادان) در پاییز 97 خبر داد.

این دروه در 4 روز و در 4 ماه به تاریخ های ذیل برگزار می شود.

اساتید هیئت علمی دانشگاه جهت ثبت نام و شرکت در دوره می توانند تا تاریخ 24/7/97 به سایت ضیافت اندیشه استادان به آدرس ziafatasatid.nahad.ir مراجعه و پس از ثبت نام اقدام به انتخاب دوره اخلاق پزشکی نمایند.

 

12:30 لغایت 16دوشنبه 30/7/97

12:30 لغایت 16دوشنبه 28/8/97

12:30 لغایت 16دوشنبه 26/9/97

12:30 لغایت 16دوشنبه 24/10/97

 

 این دوره نیز مانند دیگر دوره های معرفت افزایی اساتید(ضیافت اندیشه استادان) با 16 ساعت آموزشی (2 امتیاز فرهنگی) جهت ارتقاء استادان قابل ارزشیابی می باشد.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت ظرفیت دوره، اولویت با اساتیدی می باشد که زودتر ثبت نام کرده باشند.(پس از تکمیل ظرفیت، ثبت نام در دوره مسدود خواهد شد).

ضمناً با توجه به این که ثبت نام هر یک از اساتید در این دوره باعث عدم امکان حضور و ثبت نام دیگر اساتید خواهد شد، لذا اخلاقاً عدم حضور در دوره پس از ثبت نام صحیح نبوده و مضافا این عمل باعث خواهد شد که از پذیرش این اساتید (اساتیدی که ثبت نام نموده ولی در دوره شرکت نکنند) در دوره های بعدی معذور باشیم.

 

کلید واژه ها: دفتر هم اندیشی استاداندوره معرفت افزایی "اخلاق پزشکی"


نظر شما :