راه اندازی کلینیک های سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران کلید خورد

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۳ کد : ۳۱۱۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۸۶
صبح امروز با حضور دکتر آقامیری، دومین نشست شورای عالی بهداشت و درمان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد.
راه اندازی کلینیک های سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران کلید خورد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز با حضور دکتر سیدمحمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر علیرضا خوشدل، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر سیدحمید سیدجمال الدینی، مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر امینی و دکتر نیلوفری، مشاوران ریاست، دکتر غلامرضا حسن زاده، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر فرشاد هاشمیان، معاون پژوهش و فناوری، دکتر علی حبیبی، معاون توسعه و مدیریت منابع، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدمحمد حسین رسولی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در سالن جلسات ستاد این دانشگاه برگزار شد.
در این نشست، دکتر خوشدل ضمن خوشامدگویی و تبریک ایام مبارک ماه رجب، گزارش مبسوطی از راهکارهای ارتقای حوزه علوم پزشکی استان تهران و استفاده از ظرفیتهای موجود جهت بهینه سازی امور آموزشی، پژوهشی و بالینی بویژه در حوزه خدمات اجتماعی ارائه داد.
بر اساس این گزارش، برنامه توسعه علوم و خدمات توانبخشی و سالمندی، سیاستهای آموزش و پژوهش در علوم روانشناسی، برنامه اجرایی کلینیکهای استان تهران، دهکده سلامت و سلامتکده ها، برنامه های بین المللی علوم پزشکی استان تهران از جمله مواردی بود که در این جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
در ادامه این جلسه دکتر خوشدل گزارشی از آخرین وضعیت بیمارستانها، ظرفیتهای موجود و برنامه توسعه بیمارستانها ارائه کرد و نیز تصمیماتی جهت رفع مشکلات فعلی و بهبود خدمت رسانی آموزشی به دانشجویان و درمانی به بیماران اخذ شد.
خاطر نشان می شود در پایان این جلسه نیز مصوباتی در خصوص انضباط مالی، ناوگان ترابری، املاک و ابنیه در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه طرح و اوامر مرتبط از سوی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران صادر شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سیدمحمدرضا آقامیری دومین نشست شورای عالی بهداشت و درمان


( ۶ )

نظر شما :