پیام تبریک دکتر کریمی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۹ کد : ۳۱۲۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۱۱
رئیس دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی با فرا رسیدن روز مهندس، این روز را به کلیه مهندسان بویژه مهندسان دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تبریک گفت.
پیام تبریک دکتر کریمی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر محمد کریمی مریدانی، رئیس دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی همزمان با فرا رسیدن  5 اسفندماه و روز مهندس پیام تبریکی صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه‌نصیرالدین طوسی یکی از سرشناس‌ترین شخصیت‌های تاریخ اسلامی،‌ فیلسوف خلاق و برجسته ایرانی که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است را خدمت تک تک اساتید گروه های مهندسی، همکاران و دانشجویان عزیز مهندسی پزشکی، مهندسی بهداشت محیط و مهندسی بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی تبریک و تهنیت عرض می کنم.
بدون ‌شک نقش مهندسین در جامعه ایران اسلامی که به واسطه حوادث و بلایای طبیعی مانند شیوع بیماری های واگیردار، سیل، زلزله و نیز پدیده های جوی مانند آلودگی ها، سیل و کم آبی ها بیش ‌از پیش پر رنگ و تأثیرگذار است. معتقدم که با تجربه، تعهد و تخصص اساتید مسئولیت پذیر این رشته‌های مهندسی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، مهندسان فردای جامعه توانمندی و قابلیت بالایی در جهت کمک به رفع نیازهای جامعه خواهند شد و می توانند در رشد و بالندگی سرزمین خود گام های بسیار موثری بردارند. قطعا دانشجویان مهندسی در رشته‌های مختلف می توانند نقش پررنگ و بازوی توانمندی در جهت پیشرفت، سازندگی، ابتکار و خلاقیت و در نهایت نجات بشر باشند.
جهت نیل به دنیایی پاک تر، جامعه ای سالم تر، تجهیزاتی پیشرفته تر و در نهایت سلامت و رفاه بیشتر جامعه، به اندیشه‌های خلاقانه شما مهندسان نیاز است. روز مهندس، روزی است نمادین به منظور قدردانی از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر شما مهندسین عزیز حال و آینده و تشکر از خلق ایده های نوآورانه که با تعهد و تفکر در عرصه علم و عمل  بدون هیچ چشم داشتی تلاش می‌کنند.
 از درگاه خداوند سبحان موفقیت های روزافزون شما عزیزان را خواستارم و امیدوارم با توکل به خدا و تلاش در جهت خلق ایده های جدید و تحقق اهداف برتر بتوانید در آینده نزدیک گام های موثرتری را بردارید.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دانشکده بهداشت و علوم پزشکی دکتر محمد کریمی مریدانی روز مهندس


( ۴ )

نظر شما :