حمایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از تولیدات دانش بنیان

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۸ کد : ۳۱۸۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۸۵۸
روز گذشته اولین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور اعضاء و تمرکز بر رفع موانع رشد و پیشرفت حوزه های مختلف برگزار شد.
حمایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از تولیدات دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز گذشته و همزمان با اولین روز کاری سال 1400، یکصد و هشتاد و هفتمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با هدف اولویت بندی در جهت رفع موانع و پشتیبانی از تولید با حضور ریاست و اعضای هیات رئیسه برگزار شد.
در این جلسه ضمن تبریک سال نو محورهای برنامه های اجرایی سال 1400 مورد ارزیابی نهایی قرار گرفت و معاونت ها به ارائه گزارش در مورد هماهنگی های مربوطه پرداختند. همچنین با توجه به تعیین شعار سال توسط مقام معظم رهبری مبنی بر پشتیبانی و رفع موانع تولید مقرر شد معاونتها با حمایت بیشتر از تولیدات دانش بنیان، موانع رشد و پیشرفت را در حوزه های مختلف شناسایی و راهکارهای مربوطه را جهت تصمیم گیری مناسب به جلسه بعدی هیات رئیسه پیشنهاد کنند.
بر اساس این گزارش، مقرر شد در جلسه بعد موضوع راهکارهای افزایش درآمدهای غیرشهریه ای در همه معاونتها بررسی و گزارش شود.
لازم به ذکر است که مراسم دیدار نوروزی هیات رئیسه با اساتید و کارکنان به دلیل شرایط همه گیری کرونا لغو گردید و اعضای هیات رئیسه از طریق رسانه های مجازی ضمن تبریک سال نو، اهداف و برنامه های سال را پیگیری خواهند کرد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تولیدات دانش بنیان


( ۲ )

نظر شما :