آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد

۱۵ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۵ کد : ۳۴۰۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۶۱
​​​​​​​مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور هیات رئیسه، معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها و رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز گذشته، مراسم تکریم حجت الاسلام  المسلمین سعید کرمی و معارفه حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا طالقانی به عنوان مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، معاونان، حجت الاسلام والمسلمین میر احمدی، معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام والمسلمین شریفانی، رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی  و مسولان برگزار شد.

در این مراسم دکتر خوشدل ضمن خوشامدگویی به مدعوین گفت: طبیعتا این گردشها بخصوص برای نخبگان گردشی طبیعی است. خداوند را شاکریم که مدتی افتخار خدمت در کنار حجت الاسلام و المسلمین کرمی را داشتیم و جا دارد که از زحمات ، رفتار حسنه، درک و درایت عمیق ایشان از مسائل دانشگاه تقدیر کنم.

وی افزود: قطعا در دانشگاه، محور کار در حوزه فرهنگ طبق بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود و مسولان بایستی با این ملاک و معیار دائما خود را بسنجند. هم برنامه های راهبردی، هم شاخصها و هم هدف غایی ما منویاب مقام معظم رهبری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پایان  برای حجت الاسلام والمسلمین طالقانی در مسولیت جدید  آرزوی موفقیت و سربلندی  کرد.

در ادامه این مراسم، دکتر رسولی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز ضمن تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین کرمی در یکسال گذشته برای حجت الاسلام والمسلمین طالقانی آرزوی موفقیت کرد.

دکتر خلیل علی محمدزاده، دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ادامه این مراسم اظهار کرد: حضور حجت الاسلام والمسلمین کرمی در یکسال گذشته باعث اضافه شدن برکات بسیاری به این دانشگاه شد. تمام روزهای مدیریت ایشان مفید حساب می شود و خداوند هم از این خدمات راضی هستند.

وی افزود: در یکسال گذشته با وجود محدودیتهای کرونا، 8 برنامه مفید با حضور 140 عضو هیات علمی داشتیم و نیز مشارکت اساتید در مسائل سیاسی و اجتماعی به صورت پرسش و پاسخ برای اولین بار در این دانشگاه صورت پذیرفت.

حجت الاسلام و المسلمین کرمی نیز با حضور در جایگاه از زحمات هیات رئیسه، روسای دانشکده ها و بیمارستانها، مسولان و همکاران دفتر نهاد بسیار تقدیر و تشکر کرد و اظهار کرد: در این مدت تنها خاطره تلخ من عدم حضور دانشجویان به دلیل شرایط اپیدمی بود و امیدوارم به زودی دانشگاه شاهد حضور پرشور دانشجویان باشد.

وی در پایان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات نظام است و در این چندین دهه توانسته است بار بزرگی از آموزش عالی را بدون تحمیل هزینه ای به دولت، دوش بکشد و کارشناسان و متخصصان بسیاری را تربیت کند. نیز اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه فرهنگی نیز ستودنی است.

حجت الاسلام و المسلمین شریفانی در ادامه با اشاره به پیشینه تشکیل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصریح کرد: دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بر اساس قانون مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و اساسنامه های متعاقب آن، در دانشگاه ها تاسیس شده است و یادگار ارزشمندی از امام راحل است؛ این حرکت هم از لحاظ قانونی و هم به لحاظ مسائل ارزشی و معنوی که در این جریان وجود دارد ارزشمند، بسیار مهم و با اهمیت است.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: برای حجت الاسلام والمسلمین کرمی آروزی موفقیت دارم، ایشان علاوه بر جایگاه حقوقی شان، با توجه به فضیلت های اخلاقی و اثر بخشی ایشان در دانشگاه، برای ما چه در دانشگاه آزاد باشند و یا در هر جای دیگری خدمتگذار ملت باشند احترام خاصی قائل هستم و مودت و دوستی ما همچنان پایدار خواهد بود. همت و اهتمام ایشان در تعمیق ارزش های دینی، بر آگاهی بخشی در حوزه معنویت و آموزش های اسلامی و دینی قابل تقدیر و تحسین است. 

وی در ادامه با خیرمقدم و تبریک به مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  علوم پزشکی آزاد اسلام تهران بیان داشت: حضور حجت الاسلام طالقانی را در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گرامی می‌داریم، امیدوارم ایشان هم در این سنگر مهم و تاثیرگذار موفق و موید باشند و دانشگاه از برکات حضور ایشان بهره‌مند شود. 

در پایان حجت الاسلام والمسلمین میر احمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، با برشمردن اهداف و وظایف نهاد رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد: تعمیق روحیه فرهنگی و توسعه آموزه‌های دینی و ایجاد محیط معنوی در دانشگاه و همچنین تقویت روحیه مشارکت در عرصه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در دانشگاه ها اهداف بسیار مهم و ارزشمند نهاد رهبری در دانشگاه ها هستند.

حجت الاسلام و المسلمین طالقانی نیز ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای کرمی در سمت جدید و برشمردن اهداف دفتر نهاد بر ایجا و گسترش فضای معنوی در دانشگاه و رشد فضائل اخلاقی با همراهی تیم مدیریتی تاکید کرد.

در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از حجت الاسلام و المسلمین کرمی تقدیر شد.

گفتنی است حجت الاسلام کرمی به عنوان مدیرکل فرهنگی اجتماعی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها منصوب و حجت الاسلام طالقانی نیز  پیش از این به عنوان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان همدان فعالیت داشت.

کلید واژه ها: مراسم تکریم و معارفه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۳ )

نظر شما :