بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت یوم_الله_۱۳_آبان

۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۴ کد : ۳۹۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۸۴

  

به گزارش روابط عمومی بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت یوم_الله_۱۳_آبان منتشر شد
در متن این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

"وَلَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکَافِرِینَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ سَبیلًا‌"

رخدادها و حوادث تأثیرگذار ۱۳_آبان ماه که در سه مقطع خاص، بیانگر وجوه متنوع و متمایزی از تاریخ ضدآمریکایی و استکبار‌ستیزی ملت ایران است نشان‌دهنده اهمیت راهبردی و تاریخ‌ساز این مصاف بزرگ می‌باشد.
حماسه بزرگ ملت ایران وتسخیر_لانه_جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) و روز دانش آموز از حماسه‌های فراموش ناشدنی فرزندان غیور این مرز و بوم الهی است که علاوه بر افشای چهره‌های سازش کار داخلی، تابلوی تمام نمای آگاهی، بصیرت و هوشمندی ملت ایران است که اُبهت پوشالی آمریکا در جهان را شکست و هیئت حاکمه آمریکا را به خواری کشاند.
آنچه سیزدهم آبان ترسیم می‌کند؛ صرفا یک رویداد تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار است که فرصت بازنمایی گفتمان سلطه‌ستیزی و سلطه‌گریزی و تبیین پیام "ماندگاری انقلاب اسلامی" و "زنده بودن روح انقلابی‌گری" در آحاد مردم و مسئولان کشور به ویژه شعار مرگ_بر_آمریکا به عنوان تبلور این حقیقت خواهد توانست تفکر و رویای بازگشت نفوذ و سلطه آمریکا به ایران اسلامی را باطل سازد.
امروز همگان فهمیده اند که فریاد "مرگ بر آمریکا" نه از روی احساس و تندروی بلکه از عقلانیت و واقع بینی ناشی شده است چرا که آمریکا و اسرائیل_غاصب با حمایت از ایادی منطقه ای خود می کوشند تا با چپاول سرمایه های مادی، معنوی و فرهنگی همه ملت‌ها به ویژه جهان اسلام، درگیری و غارت را سرلوحه خود قرار داده و با کشتار بی رحمانه کودکان بی گناه منطقه و جهان سنگ بنای نظام سلطه را بیش از پیش بنیان گذارند.
همان گونه که رهبر عالیقدر انقلاب فرمودند: "فریاد مرگ بر آمریکا، برای دفاع از ارزش‌های انسانی است"
ما دانشجویان نیز با تبرک گرفتن از تربت راه اربعینی خود، همراه با تمام مردم انقلابی کشور، بار دیگر "مرگ بر آمریکا" را در لبیک به نِدای "هیهات منّا الذلّه" حضرت سید الشهدا (علیه السلام) فریاد می کشیم.

 

کلید واژه ها: بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


نظر شما :