پیکر مطهر ۲ شهید گمنام بر دوش دانشگاهیان علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تشییع شد

۰۵ آذر ۱۳۹۷ | ۲۰:۰۴ کد : ۵۰۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۱۶
به همت بسیج دانشجویی و همزمان با روز بسیج مراسم باشکوه تشییع و وداع با پیکر مطهر۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد.
پیکر مطهر ۲ شهید گمنام بر دوش دانشگاهیان علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تشییع شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، امشب  همزمان با روز بسیج پس از نماز مغرب و عشاء به همت بسیج دانشجویی مراسم باشکوه تشییع و وداع با پیکر مطهر 2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس با استقبال پرشور و اتحاد و همبستگی کامل اعضای هیات رئیسه دانشگاه، استادان، کارکنان و دانشجویان در فضایی سرشار از معنویت با اجرای برنامه‌های مختلفی از جمله سخنرانی و مداحی اهل بیت در نمازخانه دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد.

یزدان تولیده، مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطرات شهدای دفاع مقدس از کلیه شرکت کنندگان در این مراسم بویژه حمایتهای ریاست و مسولان تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: برگزاری این مراسم باعث افزایش فضای معنوی و دینی شد و اظهار امیدواری کرد تا دانشجویان با الگو قرار دادن رشادتها و ایثارگریهای شهدا زندگی خود را معنادار کنند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهرانبیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهرانتشییع شهید گمنام


نظر شما :