روز دانشجو، روز بزرگداشت چهره بصیر شهداست

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۷ کد : ۵۳۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۳۱
مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران، در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی از ۱۶ آذر، روز دانشجو به عنوان روز بزرگداشت چهره بصیر شهدا نام برد.
روز دانشجو، روز بزرگداشت چهره بصیر شهداست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، در آستانه فرارسیدن 16 آذرماه، روز دانشجو یزدان تولیده، مسول بسیج دانشجویی این دانشگاه در گفت و گو با روابط عمومی از این روز به عنوان روز بزرگداشت چهره بصیر شهدا نام برد.
وی افزود:  در طول تاریخ و حتی قبل از انقلاب اسلامی شهدای زیادی داریم  ولی بعضی از شهدا شاخص و  متمایز هستند . بعضی وقت ها یک شهید با خون پاک خود باعث میشود ورق زرینی بر تاریخ افتخار آفرین کشور افزوده شود و هدف اصلی ما هم همین است که ان شالله این 3 شهید بزرگوار که بصیر و شاخص هستند را گرامی بداریم و اهدافشان و حرکتی که انجام دادند و باعث شدند کشورشان استقلال لازم را داشته باشه ادامه دهیم چرا که اینان با با نثار خون خودشان حقانیت  راه اسلام و حق را اثبات کردند .
تولیده در ادامه اظهار کرد: همانطور که در قرآن هم آمده است شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی میگیرند، راهشان ادامه دارد و بازتاب آن باعث می شود که ما در اعصار بعد ازشهادت این بزرگواران، ادامه دهنده راه و هدف ایشان باشیم.
وی در خصوص روز دانشجو گفت: همین بزرگداشت روز دانشجو بزرگترین بازتابش خون شهداست که ما در مقابل ظلم حیله گران و دشمنان چه امریکا و چه اسرائیل  سر خم نکنیم و آن استقلال ، آزادی  و آرمان های انقلاب اسلامی که یادگار شهدا هستند را گرامی بداریم.
تولیده در خصوص برنامه های بسیج دانشجویی در روز دانشجو گفت: روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برنامه های متنوعی مثل پخش کلیپ، دعوت از سخنرانان مطرح، دعوت از اساتید دانشگاه و دانشکده ها، تجلیل از دانشجو یان برگزیده و برتر ، هم دانشجو های بصیرمان و هم دانشجو ها ی برتر در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خواهیم داشت

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهرانروز دانشجوبسیج


نظر شما :