تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران + اسامی پژوهشگران برتر

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۱ کد : ۶۱۵ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۲۴۷
همزمان با روز پژوهش، حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن برگزاری مراسمی ازپژوهشگران برتر دانشگاه تقدیر کرد.
تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران + اسامی پژوهشگران برتر

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، همزمان با فرا رسیدن روز پژوهش، حوزه معاونت پژوهش و فناوری در مراسمی که با حضور دکتر دهپور، استاد پیشکسوت پزشکی، دکتر احمدی، معاون مدیرکل دفتر توسعه پژوهش علوم پزشکی، روسا و معاونین دانشکده ها، استادان، کارکنان و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر شهید احدی برگزار شد از پژوهشگران برتر تقدیر کرد.


دکتر فرشاد هاشمیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ضمن تقدیر از کلیه پژوهشگران و خیرمقدم به حاضران گفت: با توجه به رتبه 1 کشور در سرعت پیشرفت علم مشکلاتی در بحث پژوهش به وجود می آید که با گذر زمان قابل حل می باشد. وی مسیر پیش رو را مسیر قابل قبولی عنوان کرد و از کلیه استادان و دانشجویان خواست تا با بالا بردن کیفیت کارهای پژوهشی به اهداف پژوهش دست یابند.
دکتر هاشمیان در ادامه اقدامات معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران پس از تجمیع را برشمرد که از جمله می توان به تلفیق رشته های علوم پزشکی و علوم مهندسی در قالب نظام موضوعات، تسهیل زیرساختهای IT به صورت عمیق و بالا بردن ضریب ایمنی آن، فعالیت بیش از پیش مراکز تحقیقاتی، بالابردن کیفیت پروپوزالها، رشد کمیته های اخلاق، ارتقاء خدمات کتابخانه، ارتباط موثر با موسسات درون و برون سازمانی، تاسیس و پایه گذاری مجموعه مهارتهای حرفه ای رشد و حرکت رو به جلوی مجلات اشاره کرد.


 در ادامه دکتر دهپور، استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی ضمن تبریک فرارسیدن هفته پژوهش بر اهمیت آموخته ها، بروزرسانی، برنامه ریزی و تسهیل در هدف برای رسیدن به علم و تکنولوژی روز تاکید کرد و گفت: ارتباط جامع و ارگانیک بین علوم پایه و بالینی دو آیتم جدانشدنی است. وی تصریح کرد: حرفه آموزش در کنار پژوهش تحت تاثیر اهداف آموزش قرار می گیرد.
همچنین دانشجوی پژوهشگر برتر میثم بیات دانشجوی رشته داروسازی و مدیر تحقیقات و توسعه شرکت زیست فناوری گزارش مبسوطی از تحقیقات علمی و محصولات عرضه شده که حاصل مطالعات و تلاشهای وی در حوزه سلامت بوده است را، ارائه کرد.
این مراسم با تقدیر و تجلیل از استادان پژوهشگران برتر، دانشجویان محقق و اعطای حکم ارتقاء مراتب علمی دانشیاری و استاد تمامی پایان یافت.

 


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهراندکتر فرشاد هاشمیانمعاونت پژوهش و فناوریپژوهشگران برتردکتر دهپور


( ۲ )

نظر شما :