با حضور رئیس دانشگاه

از برگزیدگان مسابقات فوتسال و شطرنج تقدیر شد

۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۳ کد : ۶۸۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۷۷
از برگزیدگان مسابقه ورزشی فوتسال و شطرنج که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شده بود با حضور ریاست واحد تقدیر شد.
از برگزیدگان مسابقات فوتسال و شطرنج تقدیر شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، از برگزیدگان مسابقه ورزشی فوتسال و شطرنج که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با هدف افزایش روحیه و توانمندی دانشجویان برگزار شده بود با حضور دکتر سید علی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و برخی مسولان تقدیر شد.


به گفته مسئول تربیت بدنی حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر عج دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران این رقابت ها که در قالب  20تیم از دانشکده های مختلف برگزار گردید با رقابتی سالم در حدود یک ماه به طول انجامید و تیم های برتر اول و دوم مشخص شدند.
وی افزود: علاوه بر این رقابت 14 نفر از شطرنج بازان دانشجو که در مدت چند هفته برگزار گردید نیز با مشخص شدن افراد اول تا سوم به پایان رسید.


بر اساس این گزارش، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مطابق روال هر سال با برپایی سلسه مسابقات ورزشی جهت افزایش روحیه و توانمندی دانشجویان لیگ های حرفه ای بین دانشکده ای در رشته فوتسال برگزار می کند که مورد استقبال دانشجویان قرار می گیرد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهرانبسیج دانشجوییشطرنجفوتسالمسابقه ورزشی


نظر شما :