بازدید معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برگزاری امتحانات

۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶ کد : ۶۹۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۵۸
دکتر سیدحمید سیدجمال الدینی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در جلسه امتحانی از روند برگزاری آن بازدید کرد.
بازدید معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برگزاری امتحانات

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، صبح امروز دکتر دکتر سیدحمید سیدجمال الدینی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در جلسه امتحانی از روند برگزاری آن بازدید کرد.
وی در خصوص برگزاری امتحانات گفت: بدیهی است که امتحان، مهمترین بخش از دوره آموزشی دانشگاهی است که نتیجه آن تاثیر بسیار زیادی بر روند و آینده تحصیلی دانشجویان خواهد داشت.
وی افزود: با توجه به آغاز امتحانات، لازم است به اطلاع تمامی دانشجویان برسانم که حوزه آموزش نهایت تلاش خود را بکار بسته تا شرایطی را فراهم آورد که  دانشجویان عزیز بتوانند در فضایی آرام و منظم، آموخته ¬های خود را در پاسخگویی به سؤالات به کار بندند و این فصل آموزشی را با خاطره ه¬ای بسیار خوب پشت سر بگذارند.


معاون آموزشی ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک دانشجویان، از صمیم قلب ابراز امیدوری کرد که دانشجویان کوشا از این فرصت نهایت استفاده را کرده و حاصل یک فصل آموزش و تحقیق خود را به بهترین نحو مشاهده  کنند..
 دکتر جمال الدینی در پایان از کلیه همکارانی که در اجرای این مهم تلاش و کوشش دارند تقدیر و تشکر کرد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دانشکده علوم و فناوریهای نوین برگزاری امتحانات


( ۴ )