ویزیت رایگان مددجویان ازگل توسط تیم داوطلب بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۲۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۸ کد : ۷۰۸ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۱۱
مددجویان مرکز توانبخشی حضرت امیرالمومنین (ع) ازگل توسط تیم داوطلب بهداشت و درمان کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به صورت رایگان ویزیت شدند.
ویزیت رایگان مددجویان ازگل توسط تیم داوطلب بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، میثم اخلاق دوست، دبیر کانون دانشجویی هلال احمر و مسئول این بازدید از ویزیت رایگان مددجویان مرکز توانبخشی حضرت امیرالمومنین (ع) ازگل توسط تیم داوطلب بهداشت ودرمان کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خبر داد.

اخلاق دوست گفت: دراین ویزیت حدود ۲۰۰ نفر از بانوان مددجو با معلولیت و مشکلات جسمی و ذهنی مورد ارزیابی و معاینه قرار گرفتند.  پایش و اسکرینینگ فشار خون، قند خون، ارزیابی شاخص موآک (از شاخص های سازمان بهداشت جهانی)، معاینات قلبی ریوی، غدد لنفاوی و تیروئید باحضور پنج پزشک داوطلب، یک روانشناس و یک پرستار انجام شد .

دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار کرد: مرکز توانبخشی امیرالمومنین (ع) با قدمت ۵۰ سال فعالیت، وظیفه توانبخشی و نگهداری شبانه روزی ۲۰۰ دختر معلول ذهنی-جسمی شدید بالای ۱۴ سال را که بیش از نیمی از ایشان فاقد کنترل اسفنکتری (اجابت مزاج) و خانواده می باشند را برعهده دارد، از هیچگونه اعتبار و یارانه دولتی بهره مند نمی باشد و تامین هزینه های مربوطه توسط مؤسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و موسسات و شرکتها و افراد خیر تامین می گردد.

وی افزود: از کلیه برادران و خواهران بزرگوارم می خواهم که حداقل ماهی یکبار به این مرکز مراجعت کنند و از این فرشته ها دیدار کنند و در حد توان در تامین نیازهای مالی و معنوی این مجموعه قدم بردارند. این مایه افتخار بنده و تیم فهیم و گرانسنگ همراه بود که ساعاتی در خدمت این عزیزان بودیم.

اخلاق دوست در پایان از زحمات مدیرت محترم عامل و هیئت مدیریه گرامی مجموعه و همچنین عنایات ریاست محترم جمعیت هلال احمر شمیرانات جناب آقای فراهانی تشکر و تقدیر کرد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران کانون دانشجویی هلال احمر


( ۱ )

نظر شما :