دکتر ابطحی: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است

۰۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۲ کد : ۸۲۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۰۷
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جلسه هم اندیشی استادان ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد را مولود این انقلاب دانست.
دکتر ابطحی:  دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران،  دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جلسه هم اندیشی استادان که به همت دفتر نهاد هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی مقام معظم رهبری دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از کلیه دست اندرکاران برپایی غرفه فجر انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

دکتر ابطحی دانشگاه آزاد اسلامی را زاییده انقلاب عنوان کرد و گفت: شکل گیری و رشد دانشگاه آزاد اسلامی بعد از انقلاب صورت گرفت.

وی از مسولان خواست تا در برنامه ریزی های آتی خود، بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب  را در جهت رشد روزافزون دانشگاه مدنظر قرار دهند.

در ادامه این جلسه کلیه مسولان و اعضای هیات علمی ضمن تشکر از مدیریت دلسوزانه مجموعه، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در راه اعتلای دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بیان نموده و روند پیشرفت و دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از بدو تاسیس مورد بررسی قرار گرفت همچنین از مدیران این دانشگاه نیز تقدیر گردید.

خاطرنشان می شود در این جلسه حجهَ الاسلام و المسلمین رضا تاج آبادی، مسول دفتر نهاد مقام معظم رهبری، معاونان، روسای دانشکده ها و مراکز درمانی و اعضای هیات علمی حضور داشتند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سید علی ابطحی دفتر نهاد مقام معظم رهبری جشن بزرگ انقلاب


نظر شما :