دکتر رجبی خبر داد: اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با دانشگاه کرکوک

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۹ کد : ۸۶۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۲۵
مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از آمادگی همکاری این دانشگاه با دانشگاه کرکوک خبر داد.
دکتر رجبی خبر داد: اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با دانشگاه کرکوک


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، در پی بازدید هیات عراقی از دانشکده های دندانپزشکی، داروسازی و علوم دارویی، دکتر مهدی رجبی، مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از آمادگی همکاری این دانشگاه با دانشگاه کرکوک خبر داد.
به گفته دکتر رجبی، هیات عراقی اعزامی از دانشگاه کرکوک روز گذشته از دانشکده های دندانپزشکی و علوم دارویی داشتند کلیه فضاهای آموزشی، پژوهش و مراکز تحقیقاتی بازدید کردند. در این بازدید، روسای دانشکده های دندانپزشکی و علوم دارویی توضیحاتی در خصوص فضای دانشکده و دستاوردهای کسب شده به هیات بازدید کننده ارائه دادند و با راهنمایی و همراهی دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر رجبی از کلیه فضاها بازدید کردند.
دکتر زهرا جعفری آذر، رئیس دانشکده داروسازی و علوم دارویی و دکتر رمضان، معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی ضمن اعلام تاریخچه و مشخصات دانشکده از دستاوردهای کسب شده، امکانات پژوهشی و آزمایشگاهی توضیحاتی ارائه دادند که مورد توجه هیات عراقی قرار گرفت.
مدیر روابط بین الملل در خصوص نحوه تعامل و همکاری با دانشگاه کرکوک اظهار کرد: این تعامل می تواند در دو مرحله انجام شود. مرحله اول معرفی اساتید متخصص در حوزه های علوم پزشکی، پزشکی و دوره های عمومی و تخصصی دندانپزشکی و مرحله دوم تبادل دانشجو و استاد بین دو دانشکده می باشد.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهراندکتر رجبیمدیر روابط بین المللدانشگاه کرکوک


( ۲ )

نظر شما :