عملکرد یکساله دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران توسط هیات رئیسه بررسی و ارزیابی شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۳ کد : ۸۶۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۸۸۶
آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با هدف بررسی و ارزیابی عملکرد سال جاری و برنامه ریزی برای سال آینده با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد.
عملکرد یکساله دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران توسط هیات رئیسه بررسی و ارزیابی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، روز گذشته با حضور دکتر سید علی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، آخرین جلسه هیات رئیسه با حضور معاونان، روسای دانشکده ها و بیمارستانها در دفتر ریاست برگزار شد.

دکتر ابطحی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو از زحمات کلیه حاضران تقدیر و تشکر کرد و گفت: با توجه به فراز و نشیب های ناشی از تجمیع واحدهای پزشکی، دندانپزشکی و علوم دارویی و پیاده سازی چارت مصوب، دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با استعانت پروردگار متعال و حمایت هیات امنا و مدیران عالی رتبه دانشگاه آزاد اسلامی سالی پربرکت همراه با عملکردی قابل قبول برای حوزه علوم پزشکی را پشت سر نهاد.

وی افزود: از مهمترین توفیقاتی که در سال 97 شاهد آن بودیم، افتتاح فاز اول بیمارستان فرهیختگان با تجهیزات کاملا بروز و پیشرفته بود که امیدواریم بتواند در ارتقاء سلامت، خدمت به مردم و آموزش علوم پزشکی موثر باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در بخشی از سخنان خود با تاکید بر اهمیت علوم پزشکی و نقش برجسته آن در ارتقای سلامت جامعه گفت: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به عنوان اولین دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد به عنوان الگوی و نمونه مناسبی برای دیگر واحدهای علوم پزشکی محسوب می شود.

وی در بخشی از سخنان خود از تجهیز و راه اندازی مرکز اسناد، کتابخانه، بیمارستانها، فضای آموزشی و ارتقای بخش بالین بیمارستانها به عنوان مهمترین دستاوردهای سال 97 اشاره کرد.

دکتر ابطحی در پایان ضمن تشکر از زحمات کلیه حاضران، استادان و کارکنان در پایان اولین سال تجمیع واحدهای پزشکی، دندانپزشکی و علوم دارویی بر ارتقای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، تجهیز آزمایشگاه ها و بخش بالین، جذب نیروی متخصص و افزایش فضای فیزیکی در سال آتی تاکید کرد.

در ادامه جلسه هر یک از معاونان، روسای دانشکده ها و بیمارستانها  در خصوص اقدامات انجام شده در سال جاری و برنامه های سال آتی توضیحاتی ارائه و سالی پر از شادی و سلامتی برای همگان آرزو کردند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهراندکتر سید علی ابطحیهیات رئیسه


نظر شما :