تاکید دکتر ابطحی بر تداوم و استمرار رسیدگی به وضعیت بهداشتی درمانی مناطق سیل زده

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۰ کد : ۹۲۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۰۳
همزمان با بازگشت تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، به مناطق سیل زده به دستور دکتر ابطحی جلسه اضطراری مبنی بر مدیریت و رسیدگی به وضعیت بهداشتی درمانی مناطق سیل زده با هدف تداوم و استمرار کمک رسانی تشکیل شد.
تاکید دکتر ابطحی بر تداوم و استمرار رسیدگی به وضعیت بهداشتی درمانی مناطق سیل زده

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، همزمان با بازگشت سومین تیم اعزامی متشکل از نیروهای متخصص و جهادی به مناطق سیل زده به دستور دکتر ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، جلسه اضطراری مبنی بر مدیریت و رسیدگی به وضعیت بهداشتی درمانی مناطق سیل زده همسو با گروه جهادی اعزامی با هدف تداوم و استمرار کمک رسانی تشکیل شد.

در این جلسه دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی که به مناطق سیل زده اعزام شده بود، ضمن تشریح کامل وضعیت مناطق سیل زده واقع در استان لرستان و خوزستان، در خصوص کمک های مورد نیاز نیز توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه دکتر ابطحی ضمن تاکید بر تداوم و استمرار کمک رسانی تا برقراری آرامش در مناطق سیل زده اظهار کرد: با توجه به آسیب های جدی در مناطق سیل زده نیاز به تیمهایی متشکل از پزشکان، متخصصان بهداشت و محیط، روانشناسان و گروه های جهادی در منطقه به صورت مداوم داریم.

وی افزود: حضور داوطلبان در منطقه، خود بخشی از مهارت ورزی و آموزش خدمت رسانی در شرایط بحرانی است و از اثربخشی بالایی برخوردار است.

دکتر ابطحی ضمن تقسیم مسولیت گروههای اعزامی تصریح کرد: کلیه تیم ها موظفند نسبت به بیمه و آموزش افراد داوطلب قبل از اعزام و مدیریت حضور مستمر داوطلبان اقدام نمایند.

در ادامه این جلسه مقرر شد تا کلیه داوطلبان قبل از اعزام نسبت به وضعیت منطقه و مشکلات موجود آموزش های لازم را ببینند.

بر اساس این گزارش تیمهای پزشکی، روانشناسی، بهداشت محیط و جهادی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از فردا به صورت شیفتی و مستمر در منطقه حضور فعال تری خواهند داشت و تا پایان وضعیت بحران و بازگشت آرامش به منطقه حضور خواهند داشت.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر سیدعلی ابطحی کمک به سیل زدگان اعزام تیم پزشکی درمان


نظر شما :