راه اندازی درمانگاه طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۴ کد : ۹۵۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۲۷
دکتر ابطحی در مراسم گرامیداشت مقام استاد از راه اندازی درمانگاه طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در ساختمان ستادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، در مراسم گرامیداشت مقام شامخ استاد که به میزبانی دانشکده داروسازی و علوم دارویی برگزار شده بود خبر از تجهیز و راه اندازی درمانگاه طب سنتی در ساختان ستادی داد.

دکتر ابطحی در این مراسم از کلیه استادان این دانشگاه بویژه پزشکان و استادان متخصصی که به صورت داوطلبانه در کمک به سیل زدگان پیشقدم شده بودند تقدیر و تشکر کرد.

وی در بخشی از سخنان خود در خصوص تجمیع گفت: تجمیع برای هم افزایی و حفظ سرمایه بود که این سرمایه صرفا ساختمان و وسایل نیست بلکه سرمایه ما نیروی انسانی ماست. ما باید نگهدارنده این سرمایه ها باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران همچنین به افزایش فضای آموزشی در کلیه دانشکده ها در یک سال گذشته اشاره کرد و اظهار کرد: در سال گذشته برخی از اساتید و مدیران گروه فضایی برای استراحت بین کلاسی نداشتند ولی با جا به جایی های صورت گرفته و فضاهایی که توانستیم با حمایت مدیران بالادستی در اختیار بگیریم امروز کلیه گروهها و کلاسها فضای مناسبی در اختیار دارند.

وی همچنین از افتتاح بیمارستان فرهیختگان و افزایش فضای آموزشی بالینی با قراردادهای جدید نیز به عنوان اقدامی موثر در آموزش نام برد.

 

کلید واژه ها: دکتر سید علی ابطحی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دانشکده داروسازی و علوم دارویی درمانگاه طب سنتی


( ۱ )

نظر شما :