دکتر جمال الدینی: همراهی علم و عمل منجر به اعتماد می شود

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۶ کد : ۹۶۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۹۷
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در مراسم گرامیداشت مقام شامخ استاد بر عمل به علم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدحمید جمال الدینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، در مراسم گرامیداشت مقام شامخ استاد که به میزبانی دانشکده داروسازی و علوم دارویی برگزار شد بر عمل به علم تاکید کرد و از آن برای جلب اعتماد یاد کرد.

وی رشد استاد به دانشجو را در یکسال گذشته 20 درصد عنوان کرد و گفت: در یک سال گذشته 20 درصد رشد در نسبت هرم استاد به دانشجو داشتیم ولی اثر بخشی این رشد باید به کام مردم، دانشجو و دانشگاه موثر باشد، قضاوت به عهده مردم است. رشد ما منجر به کسب اعتبار در جامعه خواهد شد.

دکتر جمال الدینی تصریح کرد: ما هرگز نباید نقش اصلیمان را که همانا عمل به علممان است فراموش کنیم. و باید به علمی که داریم عمل کنیم تا اعتبار کسب کنیم و این اعتبار منجر به اعتماد می شود. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در بخشی از سخنان خود از تعیین تکلیف کلیه اعضای هیات علمی این دانشگاه تا سه ماه آینده خبر داد و در خصوص اقدامات انجام شده اظهار کرد: در یکسال گذشته سیستم ارزشیابی اساتید از سوی 10 درصد دانشجویان برتر پیاده سازی شد، گروههای آموزشی ساماندهی و اختیارات لازم داده شد، فضای آموزشی ارتقاء پیدا کرد و کلیه گروه های آموزشی فضایی مستقل در اختیار گرفتند، کلیه اعضای هیات علمی فضایی مناسب با شرایط دانشگاه در اختیارشان قرار گرفت.

دکتر جمال الدینی از کلیه استادان خواست تا با استفاده از امکانات موجود نسبت به ارتقاء وضعیت آموزشی کوشا باشند و همچنین از تصویب 15 رشته از 18 رشته درخواست شده در استان خبر داد.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دکتر جمال الدینی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی ارتقاء آموزش


نظر شما :