جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    کلینیک آموزشی، پژوهشی و خدمات درمانی قدس، داروخانه این کلینیک و همچنین مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت صبح امروز با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح شد.
      افتتاح مرکز آموزشی، پژوهشی و خدمات بهداشتی درمانی قدس

 

     
کلینیک آموزشی، پژوهشی و خدمات درمانی قدس، داروخانه این کلینیک و همچنین مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت صبح امروز با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر لاریجانی قائم مقام ریاست دانشگاه در حوزه علوم پزشکی و دکتر طباطبایی رئیس واحد علوم پزشکی افتتاح شد.
در این مراسم دکتر حسین ملک افضلی معاون پژوهشی اسبق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشاور عالی واحد علوم پزشکی و رئیس مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت در توضیحاتی در رابطه با فعالیتهای انجام شده در این مرکز، گفت: مشکل امروز جامعه ما گستردگی بیماری های غیر واگیر مانند انواع سرطان است که ریشه در سبک زندگی مردم دارد.
وی با تاکید بر اینکه شیوه های مرسوم زندگی امروز ریشه بسیاری از این بیماری هاست، ابراز امیدواری کرد: از طریق ارتباط با ارگانها و سازمان های داخلی و بین المللی نظیر یونیسف، جمعیت الگویی از خانواده های متوسط ساکن این منطقه در رابطه با تغییر سبک زندگی ایجاد شود.
رئیس مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت از اجرای پروژه ای به نام مزدک خبر داد و گفت: این پروژه مخفف محیط زیست دوست دار کودک است که بر اساس آن به کودکان آموزش می دهیم که به محیط زیست اطراف خود صدمه وارد نکنند.

 

 

 

 

 

افتتاح مرکز آموزشی، پژوهشی و خدمات بهداشتی درمانی قدس نسخه قابل چاپ

Preview