جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


   
      از سوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ بخشنامه راه‌اندازی سامانه مدیریت نشریات دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

 

     معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه ای با موضوع نصب و راه‌اندازی سامانه مدیریت (سینا‌وب) برای نشریات دانشگاه آزاد اسلامی را به واحدها و مراکز این دانشگاه ابلاغ کرد.
به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متن کامل این بخشنامه به شرح زیر است:
پیرو تفاهم نامه بسته شده بین معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت شریف پردازشگر دانش، به منظور یکپارچه سازی نشریات علمی دانشگاه با رعایت استاندارد مدل داده های سمات (سامانه مدیریتی اطلاعات تحقیقاتی) و ارتباط با دیگر سامانه های حوزه معاونت پژوهش، کلیه واحدهای متولی انتشار مجله های علمی مطابق با تفاهم نامه شماره 70/99866 مورخ 14/11/93 می توانند نسبت به راه اندازی این سامانه اقدام کنند. یادآوری می شود که الزامی برای انحصار و اجبار برای تغییر از سامانه موجود نشریه به این سامانه برای واحدها نیست. شایان گفتن است که این بخشنامه تنها برای آن دسته از مجله های علمی که دارای مجوز انتشار از کمیسیون بررسی و تایید مجله های علمی دانشگاه آزاد اسلامی هستند اعتبار دارد.
معاونان پژوهش و فناوری واحدهای دانشگاهی مسئول حسن اجرای این بخشنامه در واحدها هستند و مراکز گسترش علم و علم سنجی دانشگاه ناظر بر اجرای آن است.
این بخشنامه به تایید ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی رسید و از تاریخ ابلاغ لازم است اجرا شود.

 

 
 

از سوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ بخشنامه راه‌اندازی سامانه مدیریت نشریات دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد نسخه قابل چاپ

Preview