جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    در مراسم ديدار پاياني سال رييس دانشگاه واحد علوم پزشكي تهران با مديران مطرح شد : درايت ، سختكوشي و صبوري مديران دانشگاه آزاد اسلامي درسالهاي محاصره اقتصادي بيانگر عزم و اراده اي ملي است.
      دکتر طباطبایی: درايت ، سختكوشي و صبوري مديران دانشگاه آزاد اسلامي درسالهاي محاصره اقتصادي بيانگر عزم و اراده اي ملي است.

 

      دكتر سيد محمود طباطبائي رييس دانشگاه واحد علوم پزشكي تهران در مراسم ديدار پاياني سال و درنشست صميمانه جمع مديران حوزه هاي مختلف دانشگاه با تقدير از عملكرد و تلاش ايثارگرانه مديران ، كاركنان و پرسنل دلسوز بيمارستانها و مراكز درماني تابعه اين واحد دانشگاهي گفت : درايت ، سختكوشي و صبوري مديران دانشگاه آزاد اسلامي درسالهاي محاصره اقتصادي بيانگر عزم و اراده اي ملي براي رسانيدن دانشگاه آزاد اسلامي به قله هاي افتخار است . دكتر طباطبائي با ياد آوري بيانات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 90 به نام سال جهاد اقتصادی افزود : مقابله با تحریم هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی با آن رو به رو بوده ایم ، جز در سايه تعالیم حیات بخش و اقتدار آفرین اسلام، اتکاء به روحیه جهادی، خلاقیت، نوآوری، ریسک پذیری، امید، تلاش خالصانه و همبستگی شما عزيزان و مديران شايسته دانشگاه آزاد اسلامي كه روحيات وصفات برگرفته از آحاد جامعه اسلامي داريد، ممكن نبود . رئيس دانشگاه آزاد اسلامي سپس با خواندن اشعاري از زبان لسان الغیب حافظ شيرازي ، عشق را جوهره هستي و مايه تعالي روح بشري و توفيق تمامي جوامع بشري برشمارد و با تفسير روايات و توصيف دلدادگي حضرت علي (ع ) به پيامبر عظيم الشان اسلام وي را عاشقي تمام عيار و نيز مظهر عشق به معبود خواند و تصريح نمود : اگر واقعاٌ بخواهيم در مسير بندگي و تعالي و رسيدن به مقصود كه هدف غائي بندگي است خدمت كنيم ، بايد عاشق باشيم ، همانگونه كه شما كاركنان كم ادعا ، پر تلاش و زحمتكش دانشگاه آزاد اسلامي هستيد و به همين دليل بوجود تك تك شما مي نازم و افتخار مي كنم . دكتر طباطبائي اظهار نمود : خداوند را شاكرم كه توفيق همكاري با مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي را بعد از 40 سال مديريت جهادي و در شرايط سخت و بحراني بعنوان يك نيروي خدمتگزار نصيب ام كرده است ، زيرا بر اساس تعاليم مذهبي و دين اسلام كه يك مكتب انسان ساز است ، مسئوليت رفع گرفتاريها و نياز هاي مردم يك نعمت است و بدين ترتيب خداوند بر همه ما كه در عاليترين جايگاه ، مديريت نظام سلامت و همچنين آموزش عالي در جمهوري اسلامي توفيق خدمت داده و بايد بكوشيم در انجام امور ، رضايت خالق و عشق به خدمت را سر لوحه زندگي خود قرار دهيم و بدانيم در مسير خدمتگزاري و رسانيدن دانشگاه آزاد اسلامي به قله هاي افتخار هرچقدر براي دانشجويان و جوانان اين مرز و بوم كاركنيم ، كم است و انجام آن بزرگترين نعمت كه خداوند آن را به ما ارزاني داشته است و بر ماست كه در ايجاد بستري پويا و با نشاط براي قشر جوان از هيچ تلاشي فرو گذار نكنيم .
شايان ذكر است : در ابتداي اين مراسم دكتر علي سلگي مشاور اجرائي و مدير كل حوزه رياست دانشگاه با خواندن قطعه شعري از فريدون مشيري ، طليعه بهار و آئين نوشدگي جهان و نوروز باستاني را به كليه مديران و كاركنان صديق دانشگاه شادباش گفت .
وي سپس تجديد عهد و ثبات دوستي ها را براي تلاشي بيشتر در سال پيش رو از ديگر اهداف اين گردهمائي برشمارد و افزود : در سال گذشته با مديريت جهادي سالي پر از تلاش و كوشش را پشت سر گذاشته ايم اواخر هر سال حال و هواي عجيبي دارد و معمولاٌ هر انسان اگاه و بيدار دلي به ارزيابي عملكرد خود در سالي كه بر او گذشته مي پردازد.
شايان ذكر است در پايان اين ديدار دوستانه كه روز دوشنبه 18 اسفندماه سال جاري در سالن اجتماعات با حضور مقامات مسئول دانشگاه و بيش از25 نفر از مديران ارشد و مياني دانشگاه ، مديران بيمارستانها، مترون ها و پرسنل مراكز درماني برگزار شد ، تني چند از مديران به طرح نقطه نظريات و پيشنهادات خود پرداختند.
دكتر علي احمدي مدير بيمارستان امير المومنين (ع) به نمايندگي ازساير مديران حاضر در جلسه و پرسنل كادر درماني بيمارستانها از حسن نيت ، پيگيري و تلاش مجددانه مسئولان واحد پزشكي تهران براي همراهي و ارتقاء هرچه بيشتر حوزه علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي ونيز اهتمام به تجهيز و آماده سازي مراكز آموزشي و درماني بيمارستانها تقدير نمود .

 

 

 

 

 

دکتر طباطبایی: درايت ، سختكوشي و صبوري مديران دانشگاه آزاد اسلامي درسالهاي محاصره اقتصادي بيانگر عزم و اراده اي ملي است. نسخه قابل چاپ

Preview