جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


   
      مهندس ابریشمی نیا عنوان کرد: نحوه محاسبه حق تخصص برای کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

 

     مهندس ابریشمی‌نیا با بیان اینکه پرداخت حق تخصص کارکنان از نیمه دوم سال اجرایی می شود، گفت: اجرای این طرح در کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی قطعاً نیازمند تأمین منابع مالی است، این در حالی است که برخی واحدها در پرداخت حقوق ماهانه کارکنان خود با مشکل روبرو هستند اما اگر واحدی توانایی پرداخت آن را داشته باشد، می‌تواند اعلام آمادگی کند.
به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سید محمد ابریشمی نیا معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طبق تصمیم اخذ شده در شورای دانشگاه، مقرر شد این طرح با شرایطی خاص شامل همه کارمندان شود. از آنجایی که شرط ورود به تمامی پست‌های سازمانی داشتن مدرک کارشناسی و مرتبط است، بنابراین حق تخصص به تمامی کارکنان تعلق می‌گیرد. از آنجایی که تجربه نیز برای ما مهم است، به کارکنان با مدرک کاردانی با دارا بودن 5 سال سابقه کار نیز حق تخصص تعلق می‌گیرد.
وی افزود: از سوی دیگر کارکنانی که از گذشته، سقف مبلغ حق تخصص را دریافت می‌کردند، افزایش سالانه حقوق تا زمانی که حقوقشان هم­سطح سایر کارکنان شود، اعمال نخواهد شد.
معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: حق تخصص، براساس 50درصد از مجموع سه آیتم حقوق مبنا، فوق‌العاده شغل و سنوات محاسبه خواهد شد.
وی با اشاره تدوین آیین‌نامه جامع استخدام اعضای غیر هیأت علمی، گفت: در این آیین‌نامه سعی شده مواردی مانند ‌نحوه جذب و استخدام، نحوه ارتقا و ترفیع، نحوه مرخصی‌ها، نحوه مأموریت‌ها و ... لحاظ شود. متأسفانه در گذشته کارکنانی با تخصص غیرمرتبط با یک پست، جذب شده‌اند که حل این مشکل به راحتی امکانپذیر نیست، اما با تغییرات پستی و به مرور در حال رفع آن هستیم.

 

 
 

مهندس ابریشمی نیا عنوان کرد: نحوه محاسبه حق تخصص برای کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی نسخه قابل چاپ

Preview