جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکترخلیل علی محمدزاده ، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران با ارسال پيام تسليت ، مراتب همدردي خود را با غم جانگداز دكتر سيد محمد مسعود شوشتريان عضو هيات علمي ، استاد تمام و مدير گروه رشته فيزيك دانشگاه آزاد اسلامي ابراز نمود . متن اين پيام را با همان حس عميق اندوه و همدلي كه نوشته شده مي خوانيم :
      پيام تسليت و همدلي معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران

 

     انالله و اناالیه راجعون
استاد ارجمند جناب آقای دکتر سيدمحمدمسعود شوشتریان
مدیر محترم گروه فیزیک پزشکی
درگذشت نابهنگام دخترعزیزتان یاسمن سادات شوشتریان دانشجوی موفق دندانپزشکی، که در چند سال اخیر در سوگ تنها برادر عزیز خود مرحوم سیدمحمدمهدی شوشتریان دانشجوی پزشکی، ناملایمت‌های این داغ بزرگ را به لطف خدا و تحت لوای پدر و مادری صدیق و شریف، به صبر و تحمل گذراند، موجب بسی تاثر و تاسف عمیق شد.
درد این دو فراق سنگین و شکیبایی بر این مصایب، طاق و طاقتی خارج از تصور می طلبد، که خدای متعال که این آزمایش‌های دشوار را بر این خانواده مقدر ساخته، برای جبرانش قطعا ، این موهبت را در وجود شما جاری نموده و می سازد، تا ازاین طریق بر اجر و مراتب ایمان شما بیفزاید.
از خداوند متعال برای این دو جوان پاک و فرزانه و به ویژه برای مرحومه‌ي تازه گذشته، رحمت واسعه‌ی الهی و رضوان و برای خاندان مکرم و سایر بازماندگان اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت می نماید.
دکترخلیل علی محمدزاده
معاون دانشجویی و فرهنگی
دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران

 

 
 

پيام تسليت و همدلي معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران نسخه قابل چاپ

Preview