جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به دکتر حمید میرزاده و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی، موفقیت آنان در حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس را تبریک گفت و از ایشان تشکر کرد.
      در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد :
قدردانی سرلشگر فیروز‌آبادی از خدمات میرزاده و دانشگاه آزاد اسلامی در نشر ارزشهای دفاع مقدس

 

     به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سردار کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در برنامه بسیج امتداد عاشورا که با هدف تقدیر از بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد در پایان سخنرانیش ضمن ابلاغ سلام سرلشگر فیروزآبادی، به نیابت از رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سرلشگر دکتر فیروز آبادی لوحی را برای تقدیر از خدمات دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه ساخت طراحی و احداث یادمان‌های شهدای گمنام و برگزاری شایسته مناسبت‌های دفاع مقدس به میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تقدیم کرد.
متن این لوح به شرح زیر است:
«برادر ارجمند جناب آقای دکتر حمید میرزاده
رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی
با اهداء سلام و تحیات الهی،
حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت و ثبت حماسه دلاورمردان سرزمین پهناور ایران اسلامی، افتخار و توفیق بزرگی است که به لطف خداوند متعال نصیب دلسوختگان و رهروان واقعی فرهنگ والای دفاع مقدس گردیده است.
لازم می‌دانم از خدمات برجسته دانشگاه آزاد اسلامی در طراحی و احداث یادمان‌های شهدای گمنام و برگزاری شایسته مناسبت‌های دفاع مقدس در آن دانشگاه صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. موفقیت جنابعالی و همکاران گرامی در حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در میان نسل جوان بویژه استادان، کارکنان و دانشجویان آن دانشگاه را از خداوند متعال خواهانم. امیدوارم در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که یادگار حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر است و در ظل توجهات حضرت ولی عصر و رهنمودهای نایب بر حقش مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای موفق و موید باشید.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سرلشگر بسیجی دکتر سید حسن آقایی فیروز آبادی»
لازم به ذکر است، دکتر میرزاده پس از دریافت این لوح با بیان اینکه این لوح بسیار برای من با ارزش است، آن را متعلق به تمام مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی از جمله معاونت عمرانی و کارکنان آن معاونت در 400 واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی دانست؛ چرا که آنها در طراحی و احداث یادمان‌های شهدای گمنام در دانشگاه نهایت تلاش خود را بکار برده‌اند.

 

 
 

در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد :
قدردانی سرلشگر فیروز‌آبادی از خدمات میرزاده و دانشگاه آزاد اسلامی در نشر ارزشهای دفاع مقدس
نسخه قابل چاپ

Preview