جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر محمد رضا خانی رئیس مرکز تحقیقات پالایش آب دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی از عقد اولین قرارداد برون دانشگاهی و انجام یک طرح تحقیقاتی کاربردی بین واحد پزشکی و وزارت نیرو (شرکت آبفار) در هفته اول اسفند ماه سال 94 خبر داد .
      به همت و تلاش هیات موسس مرکز تحقیقات پالایش آب صورت گرفت :
عقد اولین قرارداد برون دانشگاهی واحد پزشکی تهران

 

     رئیس مرکز تحقیقات پالایش آب دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی ضمن اعلام این خبر موفقیت آمیز گفت : به یاری خداوند متعال و با حمایت جناب آقای دکتر طباطبائی ریاست محترم دانشگاه و همچنین حمایت معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه؛ تلاش‌های بی‌وقفه مرکز تحقیقات پالایش آب طی چند ماه اخیر به بار نشست و اولین قرارداد برون دانشگاهی در ارتباط با انجام یک طرح تحقیقاتی کاربردی بین واحد پزشکی و وزارت نیرو (شرکت آبفار) به امضا رسید.
وی افزود : یکی از مزیت های عقد قرارداد برون دانشگاهی این است که تمامی بودجه و اعتبارپژوهش های کاربردی توسط نهادها و سازمانهای دیگر تامین می شود که این اقدام کمک موثری به رشد و توسعه و نیز اعتلای پروژه های تحقیقاتی و در حقیقت بخش مهمی از رسالت و چشم انداز دانشگاه در جهت پاسخگوئی و تحقق برقراری ارتباط با بخش صنعت وجامعه است .
دکتر خانی در توضیح مفاد اجرائی این قرار داد گفت : عنوان این طرح تحقیقاتی "انتخاب بهترین گزینه حذف نیترات از آب شرب با استفاده از AHP " می‌باشد و مدت اجرای این طرح کاربردی6 ماه در نظر گرفته شده است .
دکتر خانی با تقدیر از زحمات تیمی و تلاش اعضای هیات موسس مرکز تحقیقات پالایش آب دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی ونیز کمیته علمی شرکت آب و فاضلاب روستایی تهران و بلاخص آقای دکتر رضا پوررجب مدیر عامل محترم وزارت نیرو افزود : برای این که چنین قراردادی به سرانجام برسد، همکاران و اساتید زحمات زیادی کشیده اند که جا دارد ازتلاش بی وقفه دکتر حمیدرضا تشیعی عضو هیئت علمی واحد پزشکی و عضو هیئت موسس و معاون پژوهشی مرکز تحقیقات پالایش آب به خاطر حمایت همه جانبه و بی دریغشان وهمچنین از آقای مهندس بسطام قنبری عضو هیئت موسس مرکز تحقیقات پالایش آب که طراحی و تنظیم پروپوزال این قرارداد را بر عهده داشتند تشکر و قدردانی نمایم .
لازم به ذکر است : آقای دکتر محمدرضا خانی رئیس مرکز تحقیقات پالایش آب در مقام پیشنهاد دهنده پروژه؛ از طرف واحد پزشکی به عنوان مدیر اجرایی این طرح برگزیده شده‌اند.

 

 

 

 

 

به همت و تلاش هیات موسس مرکز تحقیقات پالایش آب صورت گرفت :
عقد اولین قرارداد برون دانشگاهی واحد پزشکی تهران
نسخه قابل چاپ

Preview