جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر سید حسن مقدم نیا رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی با تشکیل جلسه ای که با حضور دکتر گلنوش میر سعیدی معاون آموزشی ، و مسئولان ادارات آموزش و جمعی از دانشجویان ممتاز دانشکده در دفتر ریاست دانشکده در تاریخ یکشنبه 29 فروردین ماه و در اولین ماه از سال جدید تشکیل شد ، ضمن آشنایی بیشتر با دانشجویان ممتاز و آرزوی استمرار توفیقات آموزشی – پژوهشی و هم چنین فرهنگی – اجتماعی بر ضرورت توسعه و گسترش تحصیلات تکمیلی و همچنین نگاه معرفتی در امر تحصیلی تاکید نمود .
      تقدیر رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی از دانشجویان برتر و ممتاز

 

     رئیس دانشکده پیراپزشکی با اشاره به برخی فعالیت ها و اقداماتی که در جهت بهبود روند آموزشی و به ویژه دوره های کار آموزی ها صورت گرفته است گفت :
به منظور آشنایی دانشجویان با حوزه های مختلف پژوهشی – تحقیقاتی و با توجه به استعداد خاص دانشجویان دانشکده پیراپزشکی به انجام تحقیقات کاربردی و علاقمندی به عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان زمینه های همکاری با هماهنگی دکتر افتخار معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جهت معرفی به مراکز تحقیقاتی و تحت نظارت و سرپرستی دکتر مریم اسلامی معاون پژوهشی دانشکده صورت گرفته است . وی افزود : با توجه به اشتیاق دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر پیگیریهایی از جانب معاون محترم آموزشی بر اساس برنامه راهبردی دانشکده در رشته های مرتبط در اتاق عمل و هوشبری و علوم آزمایشگاهی نیز انجام شده است .
دکتر مقدم نیا در رابطه با عناوین برخی رشته های درخواستی که به وزارت بهداشت اعلام شده است گفت :
رشته های سبک زندگی در سلامت ، علوم آزمایشگاهی گرایش مدیریت کیفیت ، هماتولوژی ، رادیوبیولوژی و حفاظت پرتوی و رشته آمارزیستی از الویت راه اندازی در مقاطع تحصیلات تکمیلی در واحد پزشکی تهران برخوردارند و همچنین بررسی و مقدمات اجرائی در جهت راه اندازی رشته های انفورماتیک پزشکی ، HITو نیز رشته های توانبخشی در مقطع تحصیلات تکمیلی در جریان است .
رئیس دانشکده پیراپزشکی در ادامه جلسه با گفت و شنود دوستانه به نقطه نظرات دانشجویان در رابطه با مسائلی همچون : افزایش شهریه ، کارآموزی ها و امور مربوط به فرآیند پژوهش در دانشکده پاسخ داد .
این جلسه با اهداء هدایائی با ارزش معنوی و گرفتن عکس دسته جمعی با دانشجویان نمونه و ممتاز همراه با مسئولین دانشکده خاتمه یافت و قرار شد در اولین فرصت مناسب در جلسه ای با حضور ریاست دانشگاه با لوح تقدیر از آنها قدردانی گردد.

 

 

 

 

تقدیر رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی از دانشجویان برتر و ممتاز نسخه قابل چاپ

Preview