جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دومین جشنواره آموزشی در واحد پزشکی تهران، 13 اردیبهشت ماه 1395 همزمان با بزرگداشت روز معلم، با حضور دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر طباطبایی، رییس واحد پزشکی تهران و به همت دکتر سید عباس صفوی نائینی معاون آموزشی این واحد دانشگاهی و دبیر جشنواره در بیمارستان بوعلی برگزار شد.
      دومین جشنواره آموزشی پزشکی تهران با حضور دکتر میرزاده و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بیمارستان بوعلی برگزار شد

 

     دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در بیمارستان بوعلی تهران، ضمن تحسین و تقدیر از اقدامات موثردکتر طباطبائی چهره ماندگار عرصه علوم پزشکی ، دکتر صفوی معاون آموزشی ، تیم عمرانی به سرپرستی مهندس شهسواری و دیگر مسئولان ارشد بیمارستان بوعلی در توسعه فضاهای فیزیکی و تجهیز بخش های کلینیکی و پاراکلینیکی؛ ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان و عیادت از بیماران بستری سه بخش رادیولوژی اورژانس ، درمانگاههای تخصصی و بخش جراحی مردان این بیمارستان را افتتاح نمود.
در جریان این بازدید دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی به همراهی دکتر ابطحی معاون علوم پزشکی و رئیس واحد پزشکی تهران از غرفه هایی که توسط دانشکده های پزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی، علوم نوین و بهداشت و مهندسی پزشکی واحد پزشکی تهران وهمچنین بیمارستان های جواهری، بوعلی ، کلینیک قدس و بیمارستان امیرالمومنین(ع)که به صورت یکپارچه و منظم با هدف ارائه مهمترین دستاوردهای آموزشی در کنار یکدیگر بر پا شده بودند بازدید بعمل آورد. در این بازدید روسا و مسئولین هر دانشکده و هر بیمارستان به معرفی و ارائه جدید ترین دستاوردهای خود پرداختند.
دکتر میرزاده سپس به همراه هیات بازدید کننده در سالن همایش گرد هم آمدند. در ادامه مراسم دکتر صفوی نایینی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی و دبیر دومین جشنواره آموزشی با سخنرانی در این مراسم از روند پیشرفت و ایجاد تغییرات مثبت و عمده ای که در واحد پزشکی تهران طی دو سال اخیر و در مسیر توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی، اصلاح هرم اعضاء هیات علمی با ارتقاء و جذب اساتید، افزایش و بازسازی فضای فیزیکی صورت گرفته است گزارش مبسوطی به حضارومدعوین شرکت کننده ارائه کرد .
گفتنی است : به منظور بزرگداشت مقام استاد از دکتر منوچهر دوایی، استاد پیشکسوت و جراح متخصص دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسط دکتر میرزاده و اعضاء هیات رئیسه تقدیر شد و در پایان مراسم ازاساتید نمونه گروه علوم پایه وپزشکان متخصص گروه بالینی ، اعضاء هیات علمی و دانشجویان برتر واحد پزشکی تهران با اهداء هدایا و لوح سپاس توسط دکتر ابطحی معاون علوم پزشکی ، دکتر صفوی معاون آموزشی ، فلاح معاون درمان ، دکتر پور خوشبخت دبیر علمی جشنواره ، مهندس مسعود شهسواری و دکتر افشین حراجی رئیس دانشگاه دندانپزشکی ، مراسم تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

 

 

دومین جشنواره آموزشی پزشکی تهران با حضور دکتر میرزاده و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بیمارستان بوعلی برگزار شد نسخه قابل چاپ

Preview