جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    در آستانه سی و چهارمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، هیات رئیسه،استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران با شرکت در مراسم پیاده‌روی، همزمان با فرا رسیدن 31 اردیبهشت ماه، سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي را گرامی داشتند و با قرائت فاتحه بر مزار شهیدان گمنام هشت سال دفاع مقدس در آستانه امامزاده اسماعيل، با آرمان‌های شهدا و امام خميني(ره) بار ديگر تجدید پیمان کردند.
      دکتر علی محمد زاده : ایده خلاقانه دانشگاه آزاد در برگزاری همایش سراسری پیاده روی ، اقدام بزرگی در جهت تامین سلامت وتغییر مطلوب در سبک زندگی آحاد جامعه است .

 

     دکتر خلیل علی محمد زاده معاون دانشجویی،‌ فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران با بیان اینکه يكي از فعاليت هاي محوري حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی، ایجاد نشاط و گسترش فرهنگ ورزش هاي همگانی در بین دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان است، گفت: برگزاری اولین همایش سراسری پیاده روی بیانگر اهتمام و توجه مسئولان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تامین سلامت و ایجاد روحیه نشاط و همچنین ایجاد تغییرات مطلوب در سبک زندگی خانواده بزرگ این دانشگاه مردم نهاد است.
وي گفت: پیاده روی و دوميداني مادر همه ي ورزش هاست و در سايه ي برنامه ريزي، مداومت، اختصاص وقت مختصر و بدون هيچ هزينه اي در ارتقاء كيفيت روزهاي زندگي افراد مهم است.
دكتر فريده شجاعي رئيس اداره تربيت بدني دانشگاه علوم پزشكي تهران نیز با ابراز رضایت از حضور گسترده دانشجویان و استادان در این راهپیمایی گفت : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در پرورش جوانان خلاق، متخصص و متعهد به نظام غیر قابل انکار است و همه ما به این مجموعه عظیم افتخار می‌کنیم و با شور و اشتیاق در راستای اهداف بلند و ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی گام برمی‌داریم
گفتنی است: حضور دانشگاهیان واحد پزشکی تهران در همایش پیاده روی همگام با سایر واحدهای دانشگاهی کشور و به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه 31 اردیبهشت و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و تحرک در بین افراد جامعه و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی و گروه تربیت بدنی برگزار شد
مهندس عسگری معاون مالی و اداری واحد پزشکی تهران نیز با حضور در اولین همایش پیاده روی دانشگاه آزاد اسلامی و مشارکت در مراسم قرعه کشی که در حضور جمعی از مسئولان اجرائی حوزه معاونت فرهنگی - دانشجوئی، تربیت بدنی دانشگاه و نیز روابط عمومی برگزار شد به قید قرعه جوایزی به ده نفر از دانشجویان شرکت کننده اهدا کردند.

 

 

 

 

 

دکتر علی محمد زاده : ایده خلاقانه دانشگاه آزاد در برگزاری همایش سراسری پیاده روی ، اقدام بزرگی در جهت تامین سلامت وتغییر مطلوب در سبک زندگی آحاد جامعه است . نسخه قابل چاپ

Preview