جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر حسن افتخار اردبیلی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران از انتشار کتاب « فارماکولوژی کاتزونگ و ترور » توسط دکتر مهسا هادیپور جهرمی عضو هیات علمی دانشکده پزشکی و دانشیار رشته فارماکولوژی واحد پزشکی تهران خبر داد .
دکتر افتخار با بیان اینکه تلاش اعضاء هیات علمی واحد پزشکی تهران در عرصه تولیدات علمی و تخصصی در حوزه رشته های علوم پزشکی موجب تحسین است گفت : با هدف ترغیب اعضای هیات علمی دانشگاه به انتشار و تالیف کتاب و نیزگسترش تعداد مقالات از ارائه طرح های پژوهشی توسط اساتید این واحد دانشگاهی حمایت می کنیم .
      کتاب « فارماکولوژی کاتزونگ و ترور » توسط عضو هیات علمی واحد پزشکی تهران منتشر شد

 

     دکتر مهسا هادیپور جهرمی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران در باره محتوا و چگونگی تولید این اثر علمی گفت :
کتاب « فارماکولوژی کاتزونگ و ترور با مروری بر آزمونها و بورد تخصصی» ترجمه چاپ یازدهم کتاب KATZUNG & TREVOR'S Pharmacology Examination & Board Review تالیف شده در سال 2015 می باشد.
وی در باره هدف از انتشار و ترجمه کتاب گفت :با توجه به تجربه پانزده سال اینجانب در امر آموزش کتاب فارماکولوژی کاتزونگ و ترور درزمره آثار بسیار با ارزش و برجسته گروه علوم پزشکی است که همواره نویسندگان آن را تحسین نموده ام و شامل تمامی مباحث داروشناسی برای دانشجویان پزشکی و سایر گروههای علوم پزشکی است
وی افزود : این کتاب جهت مرور مفاهیم داروشناسی و آمادگی برای آزمونهای پایان ترم و بورد تخصصی ، طراحی و به روز شده است و دارای ویژگیهایی خاصی است که سرعت انتقال مطالب را ارتقا و یادگیری را بهبود می بخشد .
دکتر هادیپور با بیان اینکه این ویژگی ها که در ابتدای هر فصل این کتاب بدقت رعایت شده است شامل مقدمه ای کوتاه است که به همراه دیاگرام ، به تعریف اصطلاحات رایج و مرتبط هر فصل می پردازد و توضیحات مختصری در مورد مطالب اصلی فارماکولوژی هر گروه دارویی به همراه جداول و شکلهای لازم ارائه می کند که کمک موثری در تفهیم بهترمطالب است .
گفتنی است : چاپ اول « فارماکولوژی کاتزونگ و ترور با مروری بر آزمونها و بورد تخصصی» در 800 صفحه و مشتمل بر 61 فصل برای کمک به دانشجویان و مرور مباحث درسی فارماکولوژی و آمادگی برای آزمون های دوره ای و بورد تخصصی در ابتدای سال 95 منتشر و روانه بازار شده است .

 

 

 

 

 

کتاب « فارماکولوژی کاتزونگ و ترور » توسط عضو هیات علمی واحد پزشکی تهران منتشر شد نسخه قابل چاپ

Preview