جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دیدار اعضای فعال تشکل سیاسی ـ اسلامی آرمان با حضور دکتر سيد محمود طباطبایی رئيس دانشگاه ؛دكتر خليل علیمحمد زاده معاونت دانشجويي – فرهنگي ، دكتر مير مسعود فاطمی مدیر کل فرهنگی ، دکتر مزینانی بنیان گزار تشکل آرمان و جناب آقای واحد با رویکرد معارفه اعضاي شوراي آرمان و تقدیر از اعضای شورای اسبق تشکل برگزار شد.
      دکتر طباطبايي در مراسم توديع و معارفه اعضای فعال تشکل سیاسی ـ اسلامی آرمان :
جوانان پر شور تشکلهای سیاسی اسلامی مغز متفکر دانشگاه و موتور محرکه نظام به لحاظ آرمان خواهی هستند

 

      دیدار اعضای فعال تشکل سیاسی ـ اسلامی آرمان با حضور دکتر سيد محمود طباطبایی رئيس دانشگاه، دكتر خليل علی محمد زاده معاونت دانشجويي – فرهنگي با رویکرد معارفه اعضاي شوراي آرمان و تقدیر از اعضای شورای اسبق تشکل برگزار شد.
دکتر طباطبایی ریاست دانشگاه علوم پزشکی؛ ضمن مسرت از حضور در بین اعضای فعال این تشکل، لازمه فعالیت های آرمان را اعتدال، توجه به قانون اساسی و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کردند و آیت الله هاشمی رفسنجانی را ثمره انقلاب و الگویی برتر در رویکرد و عملکرد های سیاسی و انقلابی خواندند و ضمن اعلام حمایت از عملکرد ها و برنامه های تشکل، توجه به اخلاق مداری و حفظ ارزش دانشگاه و دانشجو را مهم شمردند. وی با بیان اینکه جوانان پر شور و نشاط تشکل های سیاسی اسلامی مغز متفکر دانشگاه و موتور محرکه نظام به لحاظ آرمان خواهی هستند، تاكيد كرد: نيرو سازي، نخبه پروري و شايسته سالاري و تحركات قانوني از جمله رفتارهايي است كه تشكلهاي سياسي اسلامي بايد از خود بروز دهند.
در ادامه مراسم دکتر علی محمد زاده معاون دانشجويي – فرهنگي دانشگاه گفت: احساس سیاسی، عقلانیت سیاسی و دوری از جناح بازی را لازمه کار تشکل های اصیل دانشجویی برشمردند و حمایت و پشتیبانی همه جانبه دانشگاه را از فعالیت تشکل ها و سایر کانون های دانشجویی اعلام کردند.
معاون دانشجويي و فرهنگي واحد پزشكي تهران افزود: نقش مهم تشکل های دانشجویی، آگاه سازی دانشجویان و تحلیل شرایط جامعه و تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری برای سازندگی جوانان می باشد.
در این نشست هر یک از مسئولین جدید و سابق تشکل سیاسی اسلامی آرمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشكي تهران به ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های خود پرداختند سید سینا کشاورز؛ دبیر کل تشکل آرمان با تعریف ساختار کلی و عملکرد های در دست اقدام تشکل، که از جمله آنها می توان به نشریه تخصصی علمی آرمان و فعالیت سیاسی اجتماعی مربوطه نام برد، گفت: ابراز وجود جنبش های دانشجویی در ایران به مرداد ۱۳۳۲ برمی گردد، رویکردی که تا به امروز پرچم داری آن را دانشجویان به عهده داشتند و حضور جنبش های دانشجویی در ایران در برهه های حساس و سازنده کشور اعم ازدفاع مقدس و سازندگی، حرکتی سازنده و درخور توجه بوده و هست.
در ادامه محمد جحتی؛ دبیر کل سابق تشکل به بنیان های آرمان شکل گیری آرمان یعنی آزادی، منطق، ایمان و نواندیشی اشاره کردند و هدف و رویکرد اصلی تشکل را نیل به بنیان های فوق دانستند. در پایان مراسم، اعضای جدید شورای مرکزی سید سینا کشاورزدبیر کل ،احسان عليمرادي دبير علمي ، مانی کاظمی دبیر فرهنگی، محمد صادق سعادتی نیا دبیر مالی،‌ محمد لشگری دبیر صنفی ، محمد حجتی دبیر سیاسی و ،محمد رضا اربابي دبير اطلاع رساني و غزل كعبه زاده عضو فعال انجمن مورد معارفه قرار گرفت و از اعضای شورای مرکزی دوره قبل انتخابات تشکل آرمان، سهیل سلمانی جعفری، محمد جحتی، عبدالحسین منصوری، مهدی احسانی و زهرا بختیاری، حدیث بابا خاصی و پانیذ نصیری با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

دکتر طباطبايي در مراسم توديع و معارفه اعضای فعال تشکل سیاسی ـ اسلامی آرمان :
جوانان پر شور تشکلهای سیاسی اسلامی مغز متفکر دانشگاه و موتور محرکه نظام به لحاظ آرمان خواهی هستند
نسخه قابل چاپ

Preview