جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    با نهایت تاسف با خبر شدیم برادر گرامی دکتر افتخار اردبیلی معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران « مرحوم حاج مسیب افتخار اردبیلی (بزرگ خاندان ) » دعوت حق را لبیک گفته و به رحمت ایزدی پیوسته اند .
دکتر سید محمود طباطبائی رئیس دانشگاه با ارسال پیام تسلیت ضمن اعلام مراتب همدردی با خانواده آن مرحوم٬ از خداوند منّان برای آن مرحوم مغفرت و علوّ درجات مسئلت نموده اند . متن این پیام به شرح زیر است :
      پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت در گذشت برادر گرامی دکتر افتخار اردبیلی معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه

 

      بسمه تعالي
بی گمان فراز و فرودهای حیات انسان از تولد تا مرگ ، تذکاری است به فقر و نیازمندی بندگان و آیتی است از قدرت و غنای بی منتهای قیوم لایزال باشد که فرصت را غنیمت شمریم و گام هایی راستین در مسیر معرفت و محبت و عبادتش برداریم و در هنگام وداع با عالم خاک ، سرافراز و سبک سیر ، پرو بال عزیمت به سرای دیگر بگشاییم.
استاد ارجمند جناب آقای دکتر حسن افتخار اردبیلی معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران درگذشت برادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند مهربان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای جنابعالی و بازماندگان محترم صبر و اجر طلب می نماییم.
دکتر سید محمود طباطبائی رئیس دانشگاه ، اعضاء هیات رئیسه ، روسای مراکز تحقیقاتی ، روسای دانشکده ها ، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران

 

 

 

 

پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت در گذشت برادر گرامی دکتر افتخار اردبیلی معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه نسخه قابل چاپ

Preview