جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر میر مسعود فاطمی معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی واحد تهران با سخنرانی در مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود که با حضور مفاخر و شخصیت های علمی حوزه علوم پزشکی و برخی از معاونین دانشگاه آزاد اسلامی روز سه شنبه 13 مهرماه در واحد پزشکی تهران برگزار شد ضمن خیر مقدم به دانشجویان تقارن آغاز سال تحصیلی جدید را با ایام عزاداری امام حسین (ع) بعنوان مظهر و نماد عشق و ایثار، عبودیت و بندگی ،آزادمردی و آزاد اندیشه گی ، فرصتی مطلوب و مغتنم برای تامل و اندیشیدن در باب رسالت دانشجوئی و تلاش در جهت کسب علم و معرفت با هدف قرب الهی و ایستادگی در مقابل ظلم و ستم و استکبار ستیزی برشمرد .
      برای ورود به عرصه دانشگاه شاکر لطف خداوند باشید/ دانشجویان قدرفرصت های طلائی خود را بدانند

 

     معاون دانشجوئی و فرهنگی واحد پزشکی تهران با بیان اینکه کلید اوج گیری انسانها حمد و ثنای خداوند متعال است گفت :
جای دارد برای توانائی ورود به عرصه دانشگاه و در اولین قدم های صعود به قله های رفیع علم و فضیلت ، در درجه اول شکرگذار نعمات و لطف بیکران خداوند باشید . ودر مرحله بعدی قدر شناس زحمات پدر و مادر و معلمین تلاشگری که با تعلیم و تربیت شایسته شما را به اینجا رسانیده اند .
دکتر فاطمی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه فرصت ها سرمایه هایی هستند که در این دنیای فانی و زود گذر فقط از دست دادن آنها غصه دارد به دانشجویان توصیه نمود قدر فرصت های طلائی حیات دانشجوئی خود را بدانند .
شایان ذکر است : در این مراسم که به همت و تلاش حوزه معاونت دانشجوئی و فرهنگی روز سه شنبه 13 مهرماه در سالن شهدای دانشجو واحد پزشکی تهران برگزار شد ، مفاخرو شخصیت های برجسته علمی حوزه علوم پزشکی هریک از ابعاد و زوایای مختلف به تبیین جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در نظام آموزش عالی پرداختند و نقش و رسالت دانشجویان در بسط و گسترش حیطه های مختلف علوم پزشکی را متذکر شدند و سپس مسئولین ارشد دانشگاه هریک در باره قوانین و مقررات حاکم بر محیط آموزشی دانشگاه و هر آنچه یک دانشجو باید بداند ، به ایراد سخنرانی پرداختند .
در این مراسم همچنین از دانشجویان برتر امتحانات جامع علوم پایه ، پیش کارورزی و برگزیدگان المپیاد های علمی با اهدای لوح سپاس تجلیل شد .

 

 

 

 

 

برای ورود به عرصه دانشگاه شاکر لطف خداوند باشید/ دانشجویان قدرفرصت های طلائی خود را بدانند نسخه قابل چاپ

Preview