جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    سیدمحمود طباطبایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران از بازسازی و تجهیز بیمارستان جواهری از نیمه دوم امسال خبر داد.
      در حاشیه بازدید از غرفه آنا در نمایشگاه مطبوعات مطرح شد :
دکتر سید محمود طباطبایی: بیمارستان جواهری بازسازی و تجهیز می‌شود

 

     سیدمحمود طباطبایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: «مهمترین کار ما بهسازی و بازسازی بسترهای آموزشی دانشگاه است. طبیعتا فضاهایی که در اختیار واحد علوم پزشکی تهران است، فضاها و بناهای قدیمی است و اکثرا احتیاج به بازسازی دارد و باید تجهیزات جدیدی داشته باشد و خوشبختانه دکتر میرزاده و معاونان ایشان با دید باز به این موضوع نگاه می‌کنند.»
طباطبایی گفت: «این روند شروع شده است و عمده‌ترین برنامه ما در نیمه دوم امسال بازسازی و تجهیز کامل بیمارستان جواهری است که مصوبات آن دریافت شده است و با وزارت بهداشت هم هماهنگ هستیم و تقریبا در مراحل نهایی است.»
او به نقش رسانه‌ها در ارتقای سلامت در کشور اشاره کرد و افزود: «آنچه که من از رسانه‌ها می‌خواهم و رسالت اصلی رسانه‌ها هم هست این است که از سپید و سیاه نگاه کردن به مسائل پرهیز کنند. من رسانه‌ها را وجدان بیدار جامعه می‌دانم. اگر تعادل را حفظ کنند و واقع‌نگر باشند و از گروه‌گرایی و جبهه‌گری و خط و خطوط سیاسی خارج شوند بهترین سیستم متعادل‌کننده مدیریت، رسانه‌ها هستند.»
طباطبایی ادامه داد: «در دنیای آزاد و در دنیایی که مطبوعات دست‌شان باز است، آن‌ها از مدیران اجرائی مراقبت می‌کنند و با اخطار دادن‌ها و توجه دادن‌ها آنها را از مسیرهای انحرافی دور می‌کنند. در حقیقت مطبوعات مثل زنگ خطر هستند. مدیریت جامعه باید مطبوعات آزاد و خلاق و بی‌طرف را در کنار خود داشته باشد چون آنها می‌توانند راهنمایی کنند.»
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران گفت: «جامعه باید آزادی را به مطبوعات بدهد و مطبوعات هم از غوغاسالاری دوری کنند. بعضی روزنامه‌ها به تیترهای حساس متوصل می‌شوند ولی ممکن است محتوا چیزی نباشد، این مطبوعات مطبوعات دکه‌ای و اقتصادی هستند اما مطبوعات دقیق و بی‌طرف، وجدان بیدار جامعه هستند و مدیریت جامعه باید قدردان آن‌ها باشد. برای مثال این فیش‌های حقوقی که باعث آزردگی همه شد، اگر یک سیستم درست رسانه‌ای را از ابتدا در اختیار داشت شاید اصلا به اینجا نمی‌رسیدیم.»
او در پایان افزود: «من مطبوعات را با این دید می‌بینم و با همین دید هم برای آنها احترام قائلم. ولی مطبوعاتی که جنجالی هستند و سیاسی و دورویی می‌کنند واقعا نه از آنها راضیم و نه برایشان احترامی قائلم.»

 

 

 

 

 

در حاشیه بازدید از غرفه آنا در نمایشگاه مطبوعات مطرح شد :
دکتر سید محمود طباطبایی: بیمارستان جواهری بازسازی و تجهیز می‌شود
نسخه قابل چاپ

Preview