جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر سید محمود طباطبایی رئيس دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي واحد تهران با حضور درنشست صميمانه اعضای حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر(عج) ضمن تبريك به مناسبت تقارن هفته بسيج با واپسین روزهاي ماه صفر و یادآوری ایام عزاداری سالار شهیدان وهمچنین تاثیرمعنوی درسهای عاشورای حسینی تصریح کرد :
بسيج لشكر مخلص پروردگار و نماد بارز مردم سالاری دینی و تبلور شعار انقلاب اسلامی در بسيج توده هاي مردمی است .
      به مناسبت هفته بسیج و درنشست اعضای حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر(عج) با مسئولین ارشد دانشگاه علوم پزشكي ازاد اسلامي واحد تهران مطرح شد :
دکتر طباطبائی : بسیج نماد بارز مردم سالاری دینی و تبلور شعار انقلاب اسلامی در بسيج توده هاي مردمی است

 

     دکتر سید محمود طباطبایی با بیان اینکه بسيج شجره طيبه ای است که عمرآن از عمر انقلاب بیشتر است تصریح نمود : مردم این مملکت ثابت کرده اند که در طول 34 سال گذشته هر جايي كه لازم بوده و ضرورت داشته با بسیج عمومی و حضور درمراسم مختلف و یا شرکت در راهپیمائی ها و روزهاي ويژه ای كه نظام جمهوری اسلامی به مشارکت آنان نياز داشته توانسته اند با حضور میلیونی وفعالانه در عرصه های نظامی، علمی، سیاسی و به خصوص اقتصادی درحل مشکلات یار و مددکار مسئولان کشور باشند .
دکتر طباطبائی در پایان صحبتهای خود با اشاره به نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه تصریح کرد: این دستاورد هائی که امروز شاهد آن هستیم، تا به حال نداشته ایم و این فرصتی است تاجوانان بسیجی دانشجو بتوانند برای خنثی کردن همه تحریم ها و تهدیدها در عرصه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی از آن استفاده نمایند . از این رو بسیجیان ما این شایستگی را دارند که به عنوان بازوی اصلی نظام نقش آفرینی کنند وچرخ های انقلاب را تداوم بخشند .
در اين جلسه دكتر خليل علي محمدزاده معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي واحد تهران طي سخناني بسيج را توانمندترين نيروي انقلاب اسلامي و حافظ دستاوردهاي آن ذكر كرد و گفت :
همه مطالبات بسيج دانشجويي در بخشهاي مختلف درست و به حق است و تلاش مي شود در راستاي تحقق اين مطالبات متناسب با منابع و امكانات اقدام عملي صورت گيرد .
وي تكريم ارباب رجوع دانشجويان و خانواده هاي آنان را از جمله ماموريت حوزه آموزشي و ساير حوزه هاي دانشگاه ذكر كرد و اظهار داشت :
تذكر به نيكي ها و نهي از بديها را همواره با در نظر گرفتن اصول و معيارها مربوطه بايد در بين خود ترويج كنيم و از اين حيث تفاوتي هم بين رده هاي مختلف نيست
دكتر علي محمدزاده از مقام معظم رهبري به عنوان يكي از بزرگترين استراتژيست هاي جهان تجليل كرد و گفت :
بايد سخنان و رهنمودهاي ايشان در زمينه هاي مختلف توسط نهادهاي دانشگاهي به خوبي تبيين و مورد فهم قرار گيرد و مسئولين نيز موظفند با جان و دل شرايط و امكانات لازم براي اجراي آن ها را فراهم سازند .
در ادامه جلسه حاج آقا تاج آبادی نماینده مقام معظم رهبری و مسئول دفتر نهاد رهبري واحد پزشكي تهران اظهار داشت :
بسيج مدرسه عشق است و كلمه عشق در قران كريم آمده است يك دسته از وارثان قران دنبال هواي نفس خود هم به خود هم به ديگران ضربه ميزنند يك دسته از وارثان قران براساس عقل عمل مي كنند بر اساس عقل ابزاري و دسته سوم افرادي هستند كه بر اساس رب عمل مي كنند و به دنبال رضاي خداوند هستند كه اين عشق مي طلبد .
نماینده مقام معظم رهبری و مسئول دفتر نهاد رهبري واحد پزشكي تهران بيان داشت :
خوشحالم مسئولين دانشگاه اعم از رئيس واحد و معاونين همه بسيجي هستند كه در راه ارزشها قدم بر مي دارند و به دنبال شناسايي مهمترين و برجسته ترين بحث در دانشگاه كه بحث الويت ها است مي باشند و به آن عمل مي كنند در منطق ما هدف وسيله را توجيه نمي كند ما بايد به الويت ها عمل كنيم .
حاج آقا تاج آبادی در آخر افزود : مسئولين و كاركنان دفتر نهاد مقام معظم رهبري بسيجي هستند وبزرگترين پشتيبان حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر(عج) مي باشد .
هادی نوروزی فرمانده حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر(عج) نیز ضمن تقدیر از حمایت معنوی مسئولان دانشگاه از بسیج دانشجوئی واحد پزشکی تهران در تشریح اهداف این تشکل دانشجوئی گفت : در یک مفهوم کلی پایه‌های حرکتی یک بسیجی را میتوانیم در این چند حرف خلاصه کنیم:
«ب» بسیج به معنای بیداری است ، «س» بسیج را می‌توانیم بطور نمادین سازماندهی بنامیم ، «ی» بسیج را یاری‌گری نام می‌گذاریم و «ج» بسیج را حمل بر جهاد می‌کنیم.
وی با این توضیحات افزود : جهاد دو بُعد دارد. اگر بسیجی فقط به یک بُعد بپردازد، یعنی جهاد نظامی و جنگ نرم و سخت، حرکت با این یک بال به زمینش می‌زند.
فرمانده حوزه بسیج دانشجویی ابراز امیدواری نمود : انشاء اله بسیجی بمانیم و بمیریم، که حضرت امام (ره) فرمود خدایا ما را با بسیجیان محشور کن.
گفتني است : اين جلسه كه با حضور دکتر سید محمود طباطبایی رئيس دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي واحد تهران ، دكتر خليل علي محمد زاده معاون آموزشي و مهندس روح الله عسگري معاون اداري و مالي ، حاج آقا تاج آبادی نماینده مقام معظم رهبری و مسئول دفتر نهاد رهبري ،رحيم طياريه مدير فرهنگي و دكتر سايه بيگدلي مدير روابط عمومي برپا شد از اعضاي حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر(عج) آقايان : هادی نوروزی ،احمدرضا قربانی ،یزدان تولیده ، محمدعلی عبداله زاده ،علی رمضان خانی ،علی امینی فرد ،علیرضا جبارپور ،سلمان محمدی ،مازیار تاج محرابی و خانم ها ترابی ، ، وصالی ، بخت آزاد ، شریفیان ، خدابخشی ، خاجی با اهداء لوح سپاس و جوايزي تقدير به عمل آمد .

 

 

 

 

 

به مناسبت هفته بسیج و درنشست اعضای حوزه بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر(عج) با مسئولین ارشد دانشگاه علوم پزشكي ازاد اسلامي واحد تهران مطرح شد :
دکتر طباطبائی : بسیج نماد بارز مردم سالاری دینی و تبلور شعار انقلاب اسلامی در بسيج توده هاي مردمی است
نسخه قابل چاپ

Preview