جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر مسعود پزشکیان، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در سومین جشنواره لقمان حکیم، ضمن قدردانی از سیاست‌های دکتر میرزاده و معاون علوم پزشکی دانشگاه برای توسعه کیفی حوزه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: «روند تقدیر و ارج نهادن به پژوهش و پژوهشگران برتر که در دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود، اقدام بسیار ارزنده ای است، اگر این شیوه در سایر حوزه‌های جامعه مانند سیاست و اجتماع نیز انجام می‌شد امروز شاهد بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌ها نبودیم.»
      در جشنواره لقمان حکیم مطرح شد:
پزشکیان: دانشگاه آزاد اسلامی روند مناسبی در کیفی‌سازی پیش گرفته است.

 

     دکتر پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در سومین جشنواره لقمان حکیم روند کیفی‌سازی در دانشگاه آزاد اسلامی را مبارک خواند و از رئیس این دانشگاه قدردانی کرد.
او به اهمیت گسترش علم و آگاهی اشاره کرد و گفت: «آنچه انسان را مسجود ملائک ساخت، دانایی، علم و آگاهی اوست. انسان با بهره‌گیری از علم می‌تواند کارهایی انجام دهد که خداگونه است.»
پزشکیان ابراز امیدواری کرد، با تقدیر از پژوهشگران و دانشمندان کشور شرایطی را فراهم کنیم تا آنها بیشتر در عرصه نجات کشور حضور یابند.
در این مراسم از نسخه جدید سایت پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون آموزشی وزیر بهداشت رونمایی شد.

 

 

 

 

 

در جشنواره لقمان حکیم مطرح شد:
پزشکیان: دانشگاه آزاد اسلامی روند مناسبی در کیفی‌سازی پیش گرفته است.
نسخه قابل چاپ

Preview