جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    میثم اخلاق دوست دبیر کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر و مجری نخستین طرح اهدای خون در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران با بیان اینکه این طرح با استقبال اعضای هیات علمی ، دانشجویان و کارکنان این واحد دانشگاهی روبرو شده است گفت : دانشگاه آزاد اسلامی همیشه در همه صحنه های بشر دوستانه و صلح آمیز حضور چشمگیر و پر رنگ ونقشی داشته است و با صمیمیت ایفای دین نموده است.
      استقبال گسترده دانشگاهیان واحد پزشکی تهران از نخستین طرح اهدای خون

 

     دبیر کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر در رابطه با پگونگی انجام این طرح در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران گفت: به لطف خذا نخستین طرح اهدای خون در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران با استقبال زیاد دانشجویان،کارکنان و مسئولین این واحد روبرو شد و تا اخر وقت اداری نیز بطول انجامید.
وی افزود :با توجه به ماهیت معنوی و استقبال زیاد دانشجویان فداکار و از خودگذشته این واحد و باتوجه به حمایت مسئولین سازمان انتقال خون و همچنین مساعدت های معاونین و مسئولین ارشددانشگاه تصمیم گرفته شد نوبت دیگری برای اهدای خون در نظر گرفته شود.
دکتر مسعود فاطمی معاونت دانشجویی و فرهنگی ضمن حضور داوطلبانه در این طرح توصیه نمود برای تداوم این طرح اجرای آن بصورت مستمر و در هرفصل سال برگزار گردد.
اخلاق دوست با تقدیر از حمایت ها ، حضور فعالانه و همکاری همه جانبه معاونان آموزشی، فرهنگی و دانشجویی، مالی و اداری ، مدیریت روابط عمومی، مسئولان اداره حراست،مرکز مهارتهای بالینی، خدمات و جمعیت هلال احمر شمیرانات، کانون ارتقای سلامت و دست اندرکاران سازمان انتقال خون اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همیشه و در همه صحنه های بشر دوستانه و صلح آمیز حضور چشمگیر و پر رنگ ونقشی داشته است و با صمیمیت ایفای دین نموده است.
وی افزود: در این طرح که با استقبال بیش از صدنفری مواجه شد، 63نفر توانستند اهدای خون داشته باشند و سایر داوطلبان به علت وزن کم، فشار خون پایین و مصرف داروی خاص شرایط اهدای خون را کسب نکردند.
گفتنی است این طرح روز سه شنبه 10 اسفند ماه سال جاری با همت کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران و با استقرار تیم پزشکان سیار و همکاری سازمان انتقال خون و معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر شمیرانات برگزار شد

 

 

 

 

 

استقبال گسترده دانشگاهیان واحد پزشکی تهران از نخستین طرح اهدای خون نسخه قابل چاپ

Preview