جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    به گزارش روابط عمومی طرح چشمک به زندگی سالم با حضور دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران، شهید بهشتی، ایران و تهران و با همکاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و اداره کل سلامت شهرداری شهر تهران فردا پنجشنبه نوزدهم اسفند ماه از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ساعت ۱۶ در بیش از ۸۰ ایستگاه مترو تهران برگزار می گردد.
      به همت دانشجویان علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران و با همکاری دیگر دانشگاه هاي علوم پزشكي :
طرح داوطلبانه «چشمک به زندگی سالم» در ایستگاههای مترو شهر تهران برگزار می گردد

 

     میثم اخلاق دوست مسئول علمی طرح چشمک به زندگی سالم در خصوص این طرح گفت: دانشجویان رشته‌های مختلف علوم پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران در این برنامه ضمن ارزیابی ریسک و خطر (risk score) ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی و سکته مغزی و قلبی شهروندان در طی پنج سال آینده، به مسافران مترو نحوه زندگی سالم و شیوه های اصلاح سبک زندگی آموزش داده می شود هدف از اجرای این طرح داوطلبانه، فرهنگ‌سازی سلامت و آگاهی رسانی سبک زندگی سالم است
وي افزود: با توجه به کمبود بسیار شایع ویتامین د در کشور، براساس دستورالعمل های علمی، به افراد دارای شرایط مصرف ، پرل ویتامین D توزیع می گردد و توصیه های لازم در خصوص میزان و نحوه ویتامین د این ریزمغذی مهم ارائه می گردد.
مسئول علمی طرح چشمک به زندگی سالم اظهار داشت: در این طرح حدود 400 نفر از دانشجویان علوم پزشكي آزاد اسلامي در کنار ديگر دانشجویان علوم پزشكي کشور حضور دارند که حضور موثر آنها افتخاري براي خانواده دانشگاه آزاد اسلامي است .
وي ابراز خرسندي نمود: نتایج و اطلاعات علمي حاصل از این طرح چند ده هزار نفری در جهت بهبود سبک زندگی سالم و الگوهای تغذیه سالم بصورت مقاله علمی منتشر و اجرايي می گردد.
اخلاق دوست در پایان از رياست واحد و هيات رئيسه واحد پزشكي مسئولین محترم وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت حمایتهای کم نظیرشان، داوود پیرانی دبیر طرح چشمک به زندگی سالم، و كليه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران خصوصا دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران، علوم دارویی و قزوین قدردانی و تشکر کرد.
بر اساس همين گزارش در همایش هزار نفری روز گذشته که در سالن امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، میثم اخلاق دوست مسئول علمی طرح چشمک به همراه شادی عرفانیان اصل عضو تیم علمی به آموزش گروهی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران پرداختند. و آماده حضور شهروندان عزيز برای بهره‌مندی از خدمات ارائه‌شده در پایگاه‌هاي بیش از ۸۰ ایستگاه مترو تهران مي باشند

 

 

 

 

 

به همت دانشجویان علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران و با همکاری دیگر دانشگاه هاي علوم پزشكي :
طرح داوطلبانه «چشمک به زندگی سالم» در ایستگاههای مترو شهر تهران برگزار می گردد
نسخه قابل چاپ

Preview