جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر اکرم پیمان معاون پژوهشی دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران از برگزاری کارگاه آموزش احیای قلبی ریوی پیشرفته در روز دوشنبه 26 تیرماه سال جاری در این واحد دانشگاهی خبر داد .
      برگزاری «کارگاه آموزش احیای قلبی و ریوی پیشرفته بزرگسالان » در واحد پزشکی تهران

 

     معاون پژوهشي دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به افزایش امار مرگ و میر به علت ایست قلبی گفت : «کارگاه آموزش احیای قلبی و ریوی پیشرفته» با هدف توانمندسازی پرستاران ،ماماها و اعضای هیات علمی در انجام CPR مؤثر در راستای حفظ جان بیمار و جلوگیری از بروز آسیب های جدی ، با اخذ مجوز آموزش مداوم از معاونت علوم پزشکی دانشگاه ازاد اسلامی برگزار شد.
وی افزود : دبیر علمی این کارگاه سرکار خانم دکتر بحرانی به همراه تیم مجرب متخصصین طب اورژانس این واحد با استفاده از مدرنترین تجهیزات پزشکی، مباحث نظري وعملي را بر اساس اخرین پروتکل توضیح دادند و از کلیه شرکت کنندگان خواسته شد در موقعیت اورژانسی توصیف شده پیرامون بازگشایی راه های تنفسی ؛برخورد با انواع اریتمی ها، شوک و ماساژ قلبی، مراقبت های پس از احیاء عملیات بالینی را انجام دهند.
دکتر پیمان با تقدیراز زحمات همه جانبه دکتر طاهره نصرابادی ریاست دانشکده ، در راستای ارتقای سلامت جامعه گفت : با توجه به استقبال شرکت کنندگان از اين کارگاه آموزشی برگزاری ان تداوم می یابد

 

 

 

 

 

برگزاری «کارگاه آموزش احیای قلبی و ریوی پیشرفته بزرگسالان » در واحد پزشکی تهران نسخه قابل چاپ

Preview