جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی با حضور در جمع دانشجویان ورزشکاروقهرمانان مدال آور بر اهمیت ارتقاء جایگاه ورزش در دانشگاه با هدف حفظ سلامت آحاد جامعه ولزوم تغییر سبک زندگی تاکید کرد. در جریان این نشست دوستانه دانشجویان ورزشکار رشته های مختلف علوم پزشکی به اسامی:
مهديه بيگ جاني ،زهرا كرمانيها، زهرا مجيدي، سيد سينا جباري، حسام الدين چوپانيان، مائده هنجار، زهرا قرباني، فريال عزيزي، فاطمه تاجيك ، رضوانه مسلمي ياشاري، ساجده مصفا، زهرا سرحاني، زهرا بيات با طرح نکته نظرات و دیدگاه خود با رییس دانشگاه به گفت و گو پیرامون چگونگی رفع موانع و راهکارهای ارتقاء ورزش در دانشگاه پرداختند .
      در دیداررییس دانشگاه با دانشجویان ورزشکاروقهرمانان مدال آور مطرح شد:
ابطحی :درمسیررشد و شکوفائی دانشگاه دانشجویان صائب ترین کارشناسان و اصلاح کننده فرایندها هستند

 

     دکتر ابطحی با بیان اینکه دانشجویان سرمایه های ملی این مرزوبوم و امانت ارزشمند خانواده ها نزد مسئولین دانشگاه هستندگفت :«سرمایه گذاری بر روی پرورش این جوانان وظیفه مسئولان دانشگاه است و ما باید در حد امکانات دانشگاه پاسخگوی نیازبرحق آنان باشیم ».
وی با بیان اینکه رابطه هیات رییسه دانشگاه با دانشجویان رابطه پدر و فرزندی است اظهارکرد:
«دانشجویان موجه ترین وصائب نظرترین کارشناسان و اصلاح کننده فرایندها در دانشگاه هستند وبرای رفع چالش ها و مشکلات باید به نظرات آنان گوش کرد و پای حرفهای آنان نشست».
دکتر ابطحی در بخش دیگری از سخنان خود گفت :سیاست اجرائی ما رعایت کامل قوانین و مقررات است و در اجرای دقیق این قوانین تمام تلاش خود را در جهت گره گشایی و پاسخگویی به نیاز دانشجویان انجام خواهیم داد وبه مشکلات دانشجویان در ابعاد مختلف رسیدگی می کنیم .
وی با تاکید برشایستگی وحس مشارکت جویی دانشجویان درنیازسنجی و الویت بندی پاره ای امورجاری از آنان خواست که دربیان ورفع مشکلات دانشگاه بدون هیچ مرزو محدودیت وقید وشرطی مستقیماٌ با خود وی و اعضاء هیات رییسه و از هر طریق ممکن در تماس باشند .

 

 

 

 

 

در دیداررییس دانشگاه با دانشجویان ورزشکاروقهرمانان مدال آور مطرح شد:
ابطحی :درمسیررشد و شکوفائی دانشگاه دانشجویان صائب ترین کارشناسان و اصلاح کننده فرایندها هستند
نسخه قابل چاپ

Preview