جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    مهسا روشنی دبیر کانون علمی فرهنگی همکلاسی از برگزاری همایش «مهر همکلاسی» زیر نظر معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و با سخنرانی دکتر کامران احمدی مبدع‌،گردآورنده و ناشر کتاب های گایدلاین پزشکی در روز یکشنبه ۱۶ مهر ماه سال جاری در سالن اجتماعات شهید احمدرضا احدی خبر داد .
      همایش «مهر همکلاسی» در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد.

 

     دکتر کامران احمدی سخنران این همایش دانشجویی با بیان علل موفقیت و ارائه تصاویرموفق و الگوهای رفتاری مناسب از اشخاص برجسته حوزه علوم پزشکی در سرتاسر جهان به ارائه راهکارهای موثری در جهت برنامه ریزی تحصیلی دانشجویان پرداخت.
وی افزود: از جمله آفت هایی که گریبان گیر دانشجویان به ویژه در حیطه علوم پزشکی است جزوه محوری و اتکا به دست نوشته هایی است که بعضا اساس علمی ندارند.
دبیر کانون علمی فرهنگی همکلاسی نیز با محوریت سه موضوع کلیدی به ضرورت ترویج فرهنگ دانشجویی ، همکاری با مراجع معتبر علمی و جلوگیری از سو استفاده‌ی سودجویان از نیاز دانشجویان به ایراد سخنرانی پرداخت .
روشنی در باره جزئیات بیشتری از چگونگی برگزاری این همایش گفت : از دیگر محوریت های مطرح شده در این همایش می توان به مواردی از جمله "چگونه هم تفریح کنیم و هم درس بخوانیم؟" آشنایی با تکنیک های کارآمد و خلاقانه برای موفقیت تحصیلی"چگونه برای درس خواندن هوشمندانه برنامه ریزی کنیم؟ و راهکارهای جامع موفقیت در دوران دانشجویی" بوده است .
سید محمد جواد میرلوحی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی نیز بیان کرد که کمیته تحقیقات دانشجویی تنها تشکل رسمی و معتبر مورد پذیرش وزارت بهداشت در دانشگاه است که در جهت تقویت توانمندی‌های دانشجویان در حیطه پژوهش با کانون علمی فرهنگی همکلاسی در برگزاری دوره های علمی و آموزشی مشارکت می‌نماید.
گفتنی است در این همایش طی مراسمی از دانشجویان شرکت کننده در دوره مدرسه تابستانه پژوهشی همکلاسی که موفق به ارائه‌ی مقاله شدند، تقدیر شد و گواهی معتبر پایان دوره به ایشان اعطا گردید.
دبیر کانون علمی فرهنگی همکلاسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از همه دانشجویان و علاقه مندان در تمامی رشته ها در خواست کردجهت آگاهی بیشتر از برنامه های آتی کانون همکلاسی به دفتر معاونت فرهنگی مراجعه نمایند

 

 

 

 

 

همایش «مهر همکلاسی» در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد. نسخه قابل چاپ

Preview