جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    همزمان با هفته وحدت و در آستانه میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) دکتر ابطحی رئیس دانشگاه در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.
      پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو
دکتر ابطحی :دانشجو، واژه ای مقدس و مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز است

 

     متن پیام تبریک دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر و روز دانشجو به شرح ذیل است:
دانشجو، اقیانوسی موج خیز از عطش دانش و تشنگی معرفت است که همیشه با نشاط و افتخار به امید فردایی روشن می جوشد و می خروشد.
دانشجو، کانون جویندگی و یابندگی است که بهاری ترین روزهای زندگی خود را صرف حرکت و جنبش می کند و از افیانوس پر تلاطم دانش گوهر سرافرازی و استقلال میهن خویش را به ارمغان می آورد.
دانشجویان دیروز با رنگین کردن سنگ فرش های مقدس ترین جایگاه علمی و نثار خون خود در 16 آذر به جهانیان فهماندند که دانشجو زیر بار ذلت و خواری نمی رود و همواره مکتب عاشورایی را سرلوحه راه آزادگی و استقلال خود قرار می دهد.
اینجانب ضمن پاس داشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با استکبار در روز 16 آذر 1332 این روز مقدس و جایگاه وارسته دانایی را به محضر دانشجویان عزیز تبریک عرض نموده و امیدوارم همواره با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای تحقق اهداف بلند دانشگاه آزاد اسلامی گام برداشته و راه رشد و تعالی کشور را در همه زمینه ها با ایجاد کارآفرینی و تبدیل علم به ثروت هموار نموده و زمینه ی رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی ایران اسلامی را فراهم نمائید.
http://ana.ir/news/313130

 

 
 

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو
دکتر ابطحی :دانشجو، واژه ای مقدس و مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز است
نسخه قابل چاپ

Preview