جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دکتر اباسط میرزایی معاون توسعه منابع انسانی بیمارستان فرهیختگان و بوعلی با بیان اینکه گشایش بیمارستان فرهیختگان با استفاده از ظرفیت های آموزشی، منشاء تحولی بزرگ در دانشگاه آزاد اسلامی برای راه اندازی رشته های تخصصی و فوق تخصصی علوم پزشکی خواهد بود.گفت :
بیمارستان فرهیختگان مفتخر است میزبانی نخستین همایش بین المللی پزشکی آکادمیک ایران را که با همکاری دانشگاههای آکسفورد و کمبریج برگزار می شود را بر عهده گرفته است.
      به مناسبت میزبانی همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک ایران مطرح شد:
دکتر میرزایی :شمارش معکوس گشایش بزرگترین بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی

 

     بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی این روزها میزبانی نخستین همایش بین المللی پزشکی آکادمیک ایران را بر عهده گرفته است و امید است حضور و سخنرانی‌های استادان دانشگاه‌های برتر دنیا و ایران در این همایش منشاءتحولات پزشکی بالینی کشور باشد.
به گزارش خبرنگار آنا، آن‌گونه که دکتر اباسط میرزایی معاون توسعه منابع انسانی بیمارستان فرهیختگان و بوعلی می گوید؛بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی آموزشی، درمانی و پژوهشی فرهیختگان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و بزرگترین بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی در کشور است که در منطقه شمال غربی شهر تهران قرار گرفته است.
این بیمارستان دارای ۴۳۰۰۰ مترمربع بنای مفید است که در ۱۰ طبقه (دو طبقه منها و هشت طبقه از سطح همکف بنا شده) و نیمه دوم سال ۱۳۹۷ به بهره برداری خواهد رسید.
این بیمارستان دارای ۱۴ اتاق عمل و بخش های آنژیوگرافی قلب و مغز، آی سی یو،سی سی یو،ان آی سی‌یو، داخلی، جراحی، زنان، اطفال، اورژانس، دیالیز، توریسم سلامت، ارتوپدی، گوش، حلق و بینی، پلاستیک و زیبایی، چشن، ارتوپدی، مغز و اعصاب، دندانپزشکی، جراحی فک و صورت، پوست و مو، سل تراپی و.... بخش های پارکلینکی با تجهیزات مدرن در حوزه تصویربرداری پزشکی و آزمایشگاه های تخصصی و فوق تخصصی است که در حال تجهیز برای بهره برداری است.
تجهیز این بیمارستان با سرمایه ای بالغ بر یکصد میلیارد تومان با همت دانشگاه آزاد اسلامی صورت می گیرد و با افتتاح آن، بزرگترین مرکز آموزشی و درمانی دانشگاه آزاد اسلامی گشایش خواهد یافت. با استفاده از ظرفیت های آموزشی، منشاء تحولی بزرگ در دانشگاه آزاد اسلامی برای راه اندازی رشته های تخصصی و فوق تخصصی علوم پزشکی خواهد بود.
بیمارستان فرهیختگان مفتخر است میزبانی نخستین همایش بین المللی پزشکی آکادمیک ایران را که با همکاری دانشگاههای آکسفورد و کمبریج برگزار می شود را بر عهده گرفته است. با حمایت ویژه دکتر ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و بهره گیری از توان علمی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری این همایش بین المللی شاهد درخشش و ارائه نتایج تحقیقات بالینی ارزشمند از اعضای هیات علمی دانشگاه بوده ایم که مورد تحسین دانشمندان مدعو دانشگاه های آکسفورد و کمبریح قرار گرفت.

 

 
 

به مناسبت میزبانی همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک ایران مطرح شد:
دکتر میرزایی :شمارش معکوس گشایش بزرگترین بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی
نسخه قابل چاپ

Preview