جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    ابوالفضل شمس مشاور رئیس و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر بازدید از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دفتر جدید اداره کل حراست و مرکز حفاظت اسناد حراست این دانشگاه را افتتاح کرد.
      با حضور رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی؛
دفتر اداره کل و مرکز حفاظت اسناد حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی افتتاح شد

 

     
دکتر عزت الله میرزایی مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، معاونان، روسای دانشکده ها و مدیران در این مراسم حضور داشتند.
ابطحی با قدردانی از حامد جغتائی مدیرکل حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: «پس از تجمیع واحدهای علوم پزشکی، علوم دارویی و دندانپزشکی با تلاش و همکاری اداره کل حراست، استعلام و تاییدیه همه احکام از رده مسئول به بالا صادر و ابلاغ شده است. این در حالی است که با توجه به تشکیل اداره کل حراست و مرکز اسناد آن اداره همه سوابق افراد، بررسی و در خصوص صلاحیت آنها پس از استعلام از مبادی اظهار نظر شد.»
وی با اشاره به پرتنش بودن و سختی پیاده سازی تشکیلات گفت: «در این تجمیع درصدد بودیم تا دفعی از سیستم نداشته باشیم و تمام تلاش خود را بر جذب حداکثری نیروهای انسانی انجام دادیم. به حول و قوه الهی حقوق و دستمزد همه همکاران در ماه جاری به صورت یکپارچه و به نام دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران پرداخت خواهد شد.»
حامد جغتائی مدیرکل حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز با تشکر از حمایت مرکز حراست و ریاست دانشگاه علوم پزشکی در ارتقای این اداره کل اظهار کرد: «با گذشت 8 ماه از انتصاب اینجانب در اداره کل حراست و با وجود مشکلات و نقایص، اکنون سوابق و پرونده همه اعضای هیات علمی، حق التدریس و کارکنان این مجموعه به صورت فیزیکی و الکترونیک مدون و در سیستم های با گنجایش بالا جمع آوری شده است.»
وی با اشاره به جامع شدن دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: «پس از تجمیع واحدهای علوم پزشکی، علوم دارویی و دندانپزشکی با تلاش های بسیار پرسنل و حمایت رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، چارت این حراست از مدیریت به اداره کل ارتقا یافت. به دنبال این تغییرات نمایندگان حراست بیمارستان ها و دانشکده ها نیز به عنوان زیرمجموعه این اداره کل مشغول به فعالیت شده اند.»

 

 

 

 

 

با حضور رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی؛
دفتر اداره کل و مرکز حفاظت اسناد حراست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی افتتاح شد
نسخه قابل چاپ

Preview